Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Nagyon beszűkült volt eddig a látásköröm, ezért elkezdtem egy kicsit jobban megnyílni az emberek felé, jobban megismertem a többieket, és úgy érzem hogy mindenkivel sokkal jobban kijövök, mint tavaly. Sokkal jobban el tudok beszélgetni a többiekkel, mindenkivel hamar megtalálom a közös hangot. A külsőmön is változtattam egy kicsit, többen mondták már hogy jól nézek ki így. Akkor mi lehet az oka, hogy még soha egy fiú se hívott el sehova, egyiküknek sem tetszem, én pedig annyira de annyira szeretném, hogy valaki elhívjon valahova! Komolyan, minden vágyam, mindenkinek körülöttem barátja/barátnője van, de már a sokadik. Engem miért nem vesznek észre?

16l


2014. dec. 14. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, csak 16 éves vagy. Nem kell ezen görcsölni, majd lesz valaki, aki téged akar :)
2014. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:
100%
Aranyos vagy. És nézd meg, 1 év alatt mennyit haladtál jó irányba!;) Csak így tovább, a korodbeli fiúk félénkek, de ha beszűkült látáskörrel sikerült nyitnod emberek felé és beszélgetni velük ilyen rövid idő alatt, akkor még rengeteg dologra képes vagy!:)
2014. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy neked "sokkal" jobb lesz így.. nem pár hónapos .. éves kapcsolatod lesz... hanem örök életű ! :)

Mindenkinek megvan a maga párja..és az ideje hogy mikor ismerje meg azt a bizonyos nagy őt..

19F

2014. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Nekem kellesz 16/F
2014. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!