Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért nem kellek senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem kellek senkinek sem komolyabban? Az lehet az oka, hogy híztam 8kg-ot? Tényleg csak a külsőségek számítanak?

Figyelt kérdés

Érdekes amíg 57kg voltam addig tapadtak rám a fiúk,állandóan randikra hívtak,most pedig kb ember számba sem vesznek. De komolyan volt egy komoly lelki problémám amikor feljöttek rám a kilók. De valahol nem bánom hisz most látom mennyire felsznesek az emberek... néhány srác nagyon bunkó velem,azt mondják kövér vagyok,bunkóznak velem,ha van a társágban más lány rögtön rá figyelnek.

Azelőtt meg folyton kerestek és érdeklődtek felőlem kedvesk voltak. hm érdekes ..


2014. nov. 15. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy magasságot írhattál volna, vagy egy képet kirakhattál volna. Nem mindegy, hogy 155 centihez vagy 65 kg vagy 170 centihez.
2014. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a 8 kg miatt.Ezt veheted 100%-ra.
2014. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor mi lehet az oka? 172cm
2014. nov. 15. 21:36
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a kisugárzásod és a közérzeted játszik ebben nagy szerepet. Átestél egy lelki problémán, a súlygyarapodás miatt sem úgy látod magad ahogy korábban ez már elég lehet ahhoz, hogy elriassza a jelentkezőket. Elég magas vagy véleményem szerint ehhez a súlyhoz, valószínűleg nem az alakoddal van baj, de ha így gondolod mégis, küldj képet priviben és mondok véleményt.
2014. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!