Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni! örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni! örökre elveszítem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

pár hete szakítottam a párommal. 4 éve vagyunk együtt. több ok is közre játszott,hogy ez lett a vége. hiába beszéltük meg a problémákat,azok mindig vissza tértek. nem működött a szex,nekem sosem volt igazán orgazmusom (csaj vagyok) változtak az igényeim,hiányzik a buli és hogy megtudjam,hogy más pasival vajon jobb-e. ő életemben a második párom. nem igazán van tapasztalatom és fiatal vagyok. 18 éves.

ő viszont nem tud elengedni engem.teljesen megváltozott,újra azok a finom gesztusok,mint régen,a szívem mélyén még szeretem őt. amikor velem van,emlékszem a jó dolgokra a kapcsolatból és teljesen össze zavarodok. ha nincs velem,akkor programokat csinálok,jól érzem magam,mint szingli.

ma hallotta,ahogy anyunak azt mondtam,nem akarom,hogy itt legyen karácsonykor,mert teljesen össze zavar. erre bejelentette,hogy haza költözik (nem lakunk együtt,a családja az ország másik felében lakik)

az pedig egyenlő lenne azzal,hogy soha többet nem látom. rossz érzéssel tölt el. mi van,ha rosszul döntök? mi van,ha megbánom,ha hiányozni fog? vagy hogy ő nem tud tovább lépni,csak haza megy a szürke hétköznapokba. nagyon padlón van miattam :( én is ez az egész miatt.

valaki átélt már ilyet és segítene,írjon privátban kérem!! az életemnek ez egy nagy döntése.


2014. dec. 14. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

HÁT ez elég bonyolult úgy szerintem.. :)

Ahhoz,hogy valaki is segíteni tudjon többet kellene tudni..

Anyuddal/ barátokkal nem beszéltél még erről? :)

2014. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de igen,már sokminddnkivel beszéltem,mindenki mást mond, mindenki egyedül hagy a döntéssel,hogy ezt csak én tudhatom... de én nem tudom :( akárhogyan döntök,megbánom.
2014. dec. 14. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!