Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz hogy a nővérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy a nővérem tanított meg csókolózni?

Figyelt kérdés

Lécci olvassátok el végig!

15F vagyok és összejöttem egy lánnyal a suliból, aki évfolyamtársam. Írkálunk most egymásnak facen, és feljött a téma h ki mikor smárolt először.

Én meg azt gondoltam h bízhatok benne meg minden, ezért öszinte voltam vele, és megírtam neki h a nővéremmel csókolóztam még csak. Meg azt is h volt az egész; 13 éves koromban amikor úgy nézett ki h összejövök egy csajjal elmondtam a nővéremnek h félek nem tudom majd hogyan kell vele smárolni a nővérem meg azt mondta ha adok neki egy ezrest és nem mondom el senkinek akkor megtanít. Adtam is neki és csókolóztunk egész sokat, mondjuk utána a lányt nem csókoltam meg mert mégsem jött össze az egész. Aztán gyakoroltunk még máskor is néha ingyen de a legtöbbször fizettem neki.

A barátnőm most teljesen kiakadt h betegek vagyunk meg ilyesmi, meg ne is keressem, meg minden, aztán most meg már ki is lépett a faceről és a telefonját se vette fel nekem.

Azt gondoltam h segíthetnétek!

Azt nem kérhetem h hazdujatok, sőt lécci ne is hazudjatok hanem az igazat írjátok meg h szerintetek se olyan nagy gáz ez, ugye? Meg az is írjon, aki szintén így tanult meg csókolózni vagy aki tanította az öccsét!

Egyébként meg nem csúnya a nővérem meg semmi, volt is már csomó barátja is.

Jókat írjatok, mert megszeretném ezt mutatni neki holnap a suliban!


2014. dec. 14. 19:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ilyen nővér kéne, vagyis csak a betegeknek. :D
2014. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Gáz vagy,egyetértek a csajjal.
2014. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Még mindíg normálisabb, mintha az öcséd tanított volna...
2014. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
azért azt ne meséld el neki hogy még szexelni se tudsz a végén megtanít.... -.-
2014. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
45%
Apád nézett volna meccset a gyártásod helyett.
2014. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Így a nővéredet is cikibe hoztad te birka. Ha már aberráltak vagytok, legalább nem kéne világgá kürtőlni.
2014. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Reggel hugod ( Nővérded ) este dugod
2014. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

És szerintetek mi lenne akkor ha holnap a suliban letagadnám h csak megvicceltem?

Csak nem tudom elhinné e mert komoly beszélgetésben voltunnk!

2014. dec. 14. 19:18
 9/35 Katolikus plébános ***** válasza:

Ez nagyon undorító,nagyon retardált dolog,eléggé balak lehetsz,hogy ezt elmondtad a csajnak főleg írásba,a nővéred is lüke,hogy ilyet csinált.

Mond a csajnak,hogy hazudtál vagyis csak vicceltél,vagy külömben elég rossz híred lesz ha ez kitudódik.

2014. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
nem gáz, legalábbis nekem de én nagyon perverz vagyok és pasi, de ne reklámozd másoknak inkább hazudj ha jót akarsz magadnak
2014. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!