Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randizgatok egy fiúval, erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy fiúval, erre tegnap láttam egy buliban mással csókolózni. Jogos, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés
Végülis nem vagyunk együtt, de azért akkor is... Megtudta, hogy tudom, bocsánatot kért és állítólag nagyon sajnálja. Mit csináljak?
2014. nov. 21. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Bocsáss meg neki!
2014. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha akarod akkor tedd hivatalossá a járást, ezért menj be a járási hivatalba... ha még nem tudod, szard le ezt a cselekedetét.
2014. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

te tudtál volna mással csókolózni? nem


ő miért tudott? ezt tedd fel magadnak

2014. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, megbízhatatlan. És ha nem tudta volna meg, hogy tudod, akkor is bocsánatot kért volna? Kétlem.
2014. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már többször randiztatok (tehát már van köztetek valami) akkor az már egyfajta elhatározás, szóval nem kéne másnak is csapni a szelet.
2014. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megint a kicsapongó rosszfiúkra kell bukni, ugye...?
2014. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez valahol sértő rád nézve,hiszen azt jelenti,hogy gyakorlatilag azért randizgat veled,mert nincs jobb.Szerintem nem kéne tovább foglalkoznod vele,mert komolytalan.
2014. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!