Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért erőlteti hogy menjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti hogy menjek? Jót akar vagy így egyszerübb szakítani? Vagy így akar motíválni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy fél éve nincsen munkám,most lenne lehetőségem kimenni egy síparadicsomba Ausztriába 4 hónapra.

Nagyon sokszor átrágtam az egészet,hogy mi lenne a jó.Pénzben jó lenne az tény,de sok mindenről le kellene mondanom.Többek közt a páromról,mivel nem találkoznánk 4 hónapig,nem együtt töltenénk a karácsonyt,a szüleimmel sem tudnék találkozni és a testvéremmel se,akit már 1 éve nem láttam.Sok embert megkérdeztem még pár hónappal ezelött ők mit tennének,4 emberből 4 ember azt mondta,hogy ha vigyázni akarok a kapcsolatomra akkor ne menjek ki,vagy legalábbis ne ilyen szezonmunkára,mert nagyon megterhelő,lelkileg és mindenhogy.Olyan emberekkel beszéltem,akik ugyan így voltak kint.

Egyre jobban azt érzem nem kellene mennem és nem hogy nem hiszem el hogy ne lenne más elternatíva..A párom most azzal fenyeget,ha nem megyek,akkor mehetek a háztól.Most így hogyan menjek el nyugodtan ha ilyeneket mond?Már az is megfordult a fejembe hogy ha megyek,akkor is szakítana majd idővel.Ti mennétek vagy maradnátok?Vagy keresnétek más lehetőséget?


2014. dec. 15. 06:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

ma 07:14


Az hogy síparadicsom ez így szépen hangzik,abból az ott dolgozó semmit nem érzékel kb.Reggeltől estig dolgozól heti 6 napban,síelésen kivül semmit nem lehet csinálni,amit aki dolgozik nyilván nem tud művelni,mert sok helyen nem is engedik az ott dolgozóknak,mert félnek hogy kiesik a munkából.Marad az hogy van heti 1 szabadnapod,akkor max beülsz egy pubba vagy sétálsz,vagy döglesz egész nap a szobádba.

2014. dec. 15. 07:25
 12/26 anonim ***** válasza:
"Vagy keresnétek más lehetőséget?"-ja, tehát az elmúlt fél évben nem is kerestél. Csak gondolom élvezted az otthon gazdag ingervilágát.
2014. dec. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
De mit dolgoznál??? Nem tudom elképzelni, hogy 4 hónapot nem lehetne kibírni. Hiába vigyázgatsz a kapcsolatodra, ha nincs pénzed!!
2014. dec. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én MOST AZONNAL kidobnálak, ha EGYÁLTALÁN gondolokozol azon, hogy egy ilyen lehetöséget kihagyj, föként hogy eddig is eltarttattad magad.


A másik meg, ha neked nem elég, hogy ilyen csodás helyre mehetsz, ahol minden van, csak nem ingerszegény környezet meg magány, akkor ott veled van borzasztó baj.

Mégha sielni nem is mehetsz (amit kétlek), akkor is ott vannak a munkatársak - szóval magány nincs, és ha neked a nem-ingerszegény környezet meg szórakozás azt jelenti, hoyg bulizol meg résezgre iszod magad, akkor eleve nem éri meg veled szóbaállni sem.


Annyiban viszont "igazad van", hogy OTT dolgozni kell, nemcsak heverészni itt-ott és ez nem könnyü annak, akinek esze ágában sincs dolgozni, hanem szivesebben veszi, ha valaki eltartja.

2014. dec. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

ma 07:28


Itthon próbálkoztam,erre fele nem sok munka van.Természetesen volt azért közbe munkám,de 2 olyan helybe is belefutottam,ahol ilyen egyszerűsített szerzőséssel alkalmaztak csak,persze tudtam hogy ez nem véletlen és tisztában voltam vele hogy nem hosszú távra gondolkodnak,de hitegettek hogy majd kapok rendes szerződést,amiből természetesen semmi nem lett.Emelett rengeteg helyre jelentkeztem,nem vártam a sült galambot.

2014. dec. 15. 07:37
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"Marad az hogy van heti 1 szabadnapod,akkor max beülsz egy pubba vagy sétálsz,vagy döglesz egész nap a szobádba."


Bocs, de MIT akarnál csinálni szabadidödnben? Mert sem a pub, sem a séta nem jó - akkor mi lenne megfelelö idötöltés szerinted?

2014. dec. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
De mi lenne a munka? Mennyi pénzért? Négy hónapot ha nem bír ki a kapcsolat, akkor azt már a fene megette így is.
2014. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, milyen végzettséged van, hogy ennyire nem vállalsz el akármit?
2014. dec. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek a pillanatnyi gyengeséged miatt.Így első ránézésre , úgy tűnik , hogy jobban tennéd ha kimész dolgozni.Ha itthon maradsz , valószínű , hogy "inger gazdag" fogadtatásban lesz részed a párod által.Attól tartok, hogy nem ilyen ingerekre vágyódsz.Ha a párod is erőlteti, és Te nem mész akkor Neked annyi.Jól összevesztek, valószínű ezek után ki is dob. Aztán se munkád, se párod, se pénzed.Azt látom, hogy Neked most pillanatnyilag az a legnagyobb gondod, hogy a párod "vajon szakítani akar e".Egyrészt megértelek, de ha nem lépsz akkor úgy tűnik, hogy a gondjaid száma pillanat alatt meg fog sokasodni.
2014. dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Hova mennel helyileg? Azt remelem tudod, hogy rgy kis faluban a siparadicsomban sokszor több mindent lehet csinalni mint otthon egy egy varosban. Lehet szankozni, teli turazni, sifutni, kirandulni, vannak rendezvenyek, a kollegakkal lehet bulizni, stb.

Szerintem nem tisztesseges a paroddak szemben hogyö dolgozzon te meg semmit teszel hiaba lenne lehetöseged penzt keresni. Es nem tisztesseges a munkaadoval szemben sem, aki adott neked egy eselyt, masonak nemet mondott, te meg cserben hagyod. Emiatt a kollegak szivnak mert amig nincs masik ember nekik kell elvegezniük a te munkad. Es szezon elött ket nappal mast talalni bem könnyü.

Kepzeld en sem voltam otthon karacsonykor mar 5 eve megis elek. most munka van, majd maskor leszek a szüleimmel. Ök ezt megertik, de sztem minden normalis embernek meg kene.

2014. dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!