Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta egy veszekedéskor, hogy nem szereti a szájszagomat csak elviseli. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mosok fogat naponta 2szer, és néha többször is mert fogszabályzóm van. Azt mondja ha mosok fogat is olyan mert a gyomrombol jon, sokszor azé nem csókol meg mert érzi azt a szagot és ha vele szembe fekszem fullad meg tőle... Nekem ilyet senki nem mondott, a barátaim szóltak volna mert mindent megdumáltunk egymás hibáiról is szóltunk. A pasik eléggé buknak rám és élvezték a csókomat...

2014. dec. 15. 10:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Gargarizálj! Vagy erre kapható szerekkel, de az is jó, ha fogmosás után, öblítés helyett először csak kis vizet veszel a szádba, és azzal a fogkrémes-nyálas-vizes cuccal csinálod. Tényleg, nekem is ilyesmi problémám van, és az megoldja.
2014. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mentos! Ju fres méka!
2014. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Listerinet használok de azt mondja úgy is....
2014. dec. 15. 10:55
 4/26 anonim ***** válasza:
reflux?! :) nekem az van és tényleg érezni a szagot néha, de én barátom kifejezetten örül neki :D nemtudom, ilyen a fétise vagy mi, de szereti :D esetleg rágót használj...
2014. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Áhh nem hiszem érezné akkor más is
2014. dec. 15. 10:59
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el orvoshoz ezzel a panasszal.
2014. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Akinek van ilyen gondja az érzi magán?
2014. dec. 15. 11:02
 8/26 A kérdező kommentje:
Letettem a cigit is mert folyton mondta, h büdös a szám hiába mosok fogat, de most h letettem is ugyanaz.... elmegyek orvoshoz. Es ha semmi bajom akkor vele van a baj.
2014. dec. 15. 11:04
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

Reflux. Nyitott gyomorszájból feljön a büdös savas cucc és azt érzi.


Csukd be a szád és állj tőlem távol.

2014. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem jön nekem fel semmi. És csak ő érzi
2014. dec. 15. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!