Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lesznek belem szerelmesek a ferfiak miert nem vagyok fontos az eletukben?

Figyelt kérdés

24 eves vagyok meg nem volt belem szerelmes senki szerintem alatalanos szepseg vagyok, tehat ezzel nincs problema meg nem is kulson mulik hiszen volt hogy (baratnoim szerint) ronda baratom akibe szerelmes voltam.

Ertem sohasem rajongtak a ferfiak SOHA NEM TETTEK MEG ERETEM SEMMIT csak nagyon minimalisat miert van az hogy mas nokert odavanak es imadjak es keresik, futnak bizonyos lany utan...


2014. dec. 15. 12:29
1 2
 1/14 anonim válasza:

Hát én 21 éves vagyok, de szivesen megismernélek :)

Kitudja :)

2014. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te se tettél a férfiakért semmit ingyen meg lókukit se kapsz.
2014. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Majd jon a tied is egyszer!!
2014. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Nő vagy az istenért! Egy hét alatt annyi bránert kaphatsz, amennyit csak akarsz!
2014. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Belém meg eddig mindenki egy hét alatt belémzúgott. Ez sem mindig jó, főleg ha te esetleg nem érzed.
2014. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Nő vagy az istenért! Egy hét alatt annyi bránert kaphatsz, amennyit csak akarsz!"


Ez az év igazsága! xD xD xD

2014. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A szemelyiseged nem olyan amibe szerelmesek tudnak lenni a ferfiak.
2014. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem elsősorban azon múlik hogy nézel ki.

Mutathatsz magadról képet, ha gondolod.

2014. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#4 Jah csak a kérdező nem "bránert" akar, hanem szerelmet.. bránert tényleg lehet könnyen kapni, tekintve h szinte minden pasi ráugrana a vele szembejövő 1. csajjal is akár, de tudod van aki ennél többre vágyik, azt meg nem olyan egyszerű találni.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: attól, hogy egy fiú sem közeledett még feléd nem biztos h nem is volt még beléd szerelmes egy sem. Lehet csak félt kimutatni az érzéseit, félt feléd közeledni, de a távolból csodált. Ez sokminden miatt lehet, ha a külsőddel nincs gond akkor nyilván mással van, pl a kisugárzásod, viselkedésed távolságtartó v rideg, és emiatt megközelíthetetlennek tűnsz.

2014. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ágyban milyen vagy? Darab fa?
2014. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!