Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknak miért csak az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért csak az a fontos? Ők nem is lesznek szerelmesek?

Figyelt kérdés
Mindenki ezzel traktál, hogy a pasiknak egy arra kell egy lány, csak mindenki máshogy közelíti meg a dolgokat. Nem bírom tovább, ennyi csalódás.......
2010. márc. 14. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez f@szság, h csak az a fontos! Tény, h nem utolsó szempont, de ha van szerelem akkor a pasi tud várni, ha magamból indulok ki!
2010. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez így van nekünk is fontos, az első válaszadóval értek egyet. Ez valami olyasmin alapszik, hogy ha érezzük és tudjuk azt, hogy a lány is szeret minket, és nem csak mi őt, és nem csak mellédumál, és 1 óra múlva nem megy el a másik pasijához , és biztosak vagyunk abban, hogy nem fog megcsalni az idő alatt míg úgymond ez az új kapcsolat kibontakozik (megismerjük egymást) akkor mi is arra fogunk hajtani, hogy ebből egy normális kapcsolat legyen és ne csak futókaland. DE! Ha tudjuk hogy hazudik a lány és nem mond igazat és van pasija akkor általában scak arra kell.
2010. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze a pasik kúrógépezetek, nem tudtad?


Csak továbbadják a génjeiket, hogy ne haljon ki az emberiség, az összes érzelem a nőkhöz kapcsolódik.


Okos vagy.. ! :)

2010. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem.megnyugodtam..15évesen én még nem tartok itt, de valamiért mindnig az idősebb pasikat fogom ki..
2010. márc. 14. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Hallod, minél jobban akarja, később annál kevesebbszer csináljátok... Persze akkor, mikor meg már te is beindulnál. Ez a sz@r.
2010. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha magamból indulok ki, akkor a célom az, hogy dugjak, de ha szerelmes vagyok egy csajba akkor az teljesen máshogy van. Nekem most pl nagyon nem kellenek a randizások meg közös programok meg ilyesmi.

20f

2010. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, és a pasik a Marsról jöttek... Ők is emberek, csak igénylik a testiséget, meg persze mivel a fiúkat máshogy nevelik, máshogy is állnak hozzá a témához.

De szerintem a pasik is szívesebben döngölik a kedvesüket, mint valami random, olcsó k.vát.. :D

2010. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt mindenki tudja hogy kivétel mindig minden esetben van, de a nagyon nagy részt csak az kell nekik, de ha akármelyik fiú volt már igazán szerelmes, az utána érzelmek nélkül soha senkivel nem akarja csinálni, amúgy szerintem a lányok közt is nagyon kevésen vannak akik nagyon szeretik a barátjukat, csak a legtöbb fiúnak a nyers dugás kell és a lányoknak meg inkább az hogy érezzék hogy a fiú törődik velük.
2010. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!