Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélik el azokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat, akik prostinál vesztették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Számos kérdést olvastam ezzel kapcsolatban,s mindegyiknél rendesen el lettek oltva a kérdezők. Miért? Attól,hogy megtette,még lehet rendes ember,nem?

2014. dec. 15. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
63%
Azért kedves kérdező, mert ebben a mai társadalomban attól férfi a férfi, hogy hány libát fektetett meg. Lehetek én orvos, aki X embernek mentette meg az életét, lehetek a világ legkedvesebb, legműveltebb, legudvariasabb embere, ezek semmit nem számítanak a mai világban. Ma csak az számit, hogy hány nőt vágtál gerincre. A prosti meg a csalás kategória ilyen tekintetben és annak beismerése, hogy még nőt sem tudsz szerezni, amikor a primitív kihaénnem alfahímek minden nap más nőt dugnak.
2014. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
58%

Mert álszent lett a társadalom. Régen az apja vitte el beavatni a fiát a "hölgyekhez".

A rómaiak meg anno olyanokat csináltak hogy sokaknak keresztbe állna a szeme manapság, mégis mintatársadsalomként van sokszor emlegetve.

2014. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
22%
Nem feltétlen. Mit nevezel rendes embernek? Az, hogy egy férfi arra nem képes, hogy normális 'párt' találjon legalább egy alkalomra eléggé valószínűtlen, ráadásul akarat gyenge is valószínűleg és erre az sem mentség, hogy csúnya meg nincs pénze. Ezek az emberek én úgy látom mind megkeseredett lusta irigy emberek, akik egy poharat nem tennének odébb, hogy nekik jobb legyen.
2014. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:

Magam is tervbe vettem,hogy igénybe veszek efféle szolgáltatást,csak túl sóher vagyok ehhez. Mellesleg a prostizásnak is megvannak az előnyei a kapcsolattal szemben:

- nincs megfelelési kényszer:

Az örömlánynál nem azon kattogok,hogy vajon jó-e neki vagy sem.


- nincs nyomás:

A fizetős hölgyeknél nincs rajtam nyomás,hogy élvezze ő is. Egy barátnőnél muszáj teljesíteni,különben lapátra kerül

2014. dec. 15. 14:05
 5/78 A kérdező kommentje:
Mi van,ha nem, tud párt találni? Mi van,ha nem üti a mércét a hölgyeknél? Az életfogytig tartó maszturbálás nem megoldás.
2014. dec. 15. 14:06
 6/78 anonim ***** válasza:
24%
De a prosti se megoldás...
2014. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
97%
én nem itélem el viszont sajnálom mert egy prostival való dugás messze nem az mint egy szeretkezés valakivel akit szeretsz :)
2014. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
Az egyes igazat mond.
2014. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
10%

Mert undorító, a gyengeség jele. Nem valami férfias a könnyebb utat választani. Bottal nem piszkálnék meg olyan embert akiről megtudom, hogy hozzáért egy prostihoz.


Olyannak aki férfinak nevezi magát, legyen már annyi tartása, hogy nem süllyed le arra a szintre.

2014. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
71%
És ha nincs már mit veszítenie, Király úrhölgy? A szüzességén kívül persze.
2014. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!