Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti mikor (miért) mondjátok egy lányra, hogy unalmas?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor mindenre azt mondja hogy nincs kedvem,akkor az Unalmas!!!!!
2014. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ja mikor már nem akar lefeküdni veled , se semmi olyat csinálni , sőt már veled lenni is alig alig akkor az a lány már megunható eléggé :)
2014. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor soha semmit nem akar csinálni, csak otthon ülne. Én is inkább otthon ülős vagyok, de ha soha nem akar kimozdulni akkor az elég unalmas lesz egy idő után.
2014. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor egy lány mindig azt mondja, hogy "most fáradt vagyok", "most nincs kedvem", az eléggé fel tud húzni...
2014. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
fura, de én azt vettem észre, hogy sok szép csaj aki nagyon odafigyel magára meg a külsejére borzasztóan uncsi. mert kb semmi másról nem tud beszélni csak a hajáról vagy a körméről.
2014. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!