Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ajánlotok, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok, mit tegyek, hogy a barátnőm jobban kimutassa, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne, hogy szeret, de egyre nagyobb problémát szül számomra, hogy nem bírja kimutatni ezt. Egy ideig nem zavart, de most már rájöttem, hogy igényelném azt még férfiként is. Már beszéltünk erről, és meg is érti, próbál ellene tenni. Még gondolkodtam, hogy esetleg venni egy ilyen témával kapcsolatos könyvet neki, mert biztos, hogy van ehhez kapcsolódó. Ilyen könyv ajánlatot is elfogadok, ha valaki ismer hasonló irományt.
2014. dec. 15. 22:33
 1/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20 éves, barátnőm 19. 2 éve vagyunk együtt.
2014. dec. 15. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő szimplán ilyen típus, nem mindenki tudja kimutatni az érzéseit. Igazából szerintem ezen nem sokat segítene egy könyv, talán gátlásokat kellene benne feloldani, vagy nem tudom, de ha meg pl. ilyennek született, akkor valószínűleg nem fog gyökeresen megváltozni.
2014. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is hány évesek vagytok és mit értesz konkrétan az alatt,hogy nem mutatja ki?

A megoldás pedig szerintem nem az lenne,hogy nem könyvvel vagy bármivel rávezeted,hanem leültök beszélni egymással.Te pedig nyíltan és őszintén elmondod mit érzel,elmondod,hogy szükséged lenne arra,hogy jobban kimutassa az érzelmeit.Hidd el,ez a lehető legcélravezetőbb,ha nyíltan beszéltek egymással ilyenekről:)

2014. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mit értesz az alatt h ne mutatja ki? Mi hiányzik szerinted? Hasonló cipőben járok, úgy érzem, azért kérdezem.
2014. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ember és családfüggő :)

anyai ágról a családom nagyon "puszis", apai ágról pedig "jeges", mivel anyukám nevelt így rám az első kategória érvényes :)

hát,ha ez 2év alatt nem változott annak ellenére sem,hogy beszéltetek róla...nem hiszem,hogy fog változni

2014. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!