Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kéne ezt csinálnom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne ezt csinálnom? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
mai világ..borzasztó..sok a r**anc.....és már mindin osztálytársam vagíy kapcsolatban van/volt..de én még sose..csak kihasználnak..fél osztály már nem szűz.. és még büszke is rá. -.- csak az a baj h amit mások mondanak nekik egy szép szó vagy valami,nekik nem jelent SEMMIT.egy ölelés se jelent nekik semmit..csak az a baj hogy nekem jelent valamit..túl sokat.soha nem ölelt meg egy fiús sem és már én szégyenlem magam..és MINDIG abban csalódok akiben bízok,aki normális velem...másoknak ezek a dolgok nem jelentenek semmit..nem kéne ezt csinálnom h ennyire sokat jelent nekem valami,mert rájöttem h pont emiat b*sznak ki velem...

#nemtudomakárminemtökmindegy
2014. dec. 17. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
brühühü
2014. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
képzeld sok a hímrinygyó is erre varj gombot
2014. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fel ne vágd az ereidet azért
2014. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
képzeld sok a hímrinygyó is erre varj gombot
2014. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, ne tégy ellene semmit! Te pont ezért vagy különleges! Mikor az osztálytársaid 20-25 évesek lesznek majd, a testüket olcsó húsdarabnak tartják majd amin már rengeteg pasi átment. A szex nem fog nekik már semmi meghittséget jelenteni. Te pedig bizony sokkal jobban fogod értékelni az intimitást és esélyes, hogy egy boldog párkapcsolatban leszel már évek óta! SENKI MIATT NE VÁLTOZZ MEG! Ne tegyél semmit ez ellen! 27F
2014. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!