Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehetne szednem vagy...

Mit lehetne szednem vagy csinálnom erős, szünni nem akaró nátha ellen? Kinek mi vált be, ami szedhető? Gőzölni szabad?

Figyelt kérdés
Kb egy hete kezdődött fejfájással,torokfájással.A torkom megjavult,szopogattam cukrot.A fejem nagyon erősen fájt s utánaérdeklődtem algopyrint vehetek e be s akkor két alkalommal vettem is be.Azóta megindult a nátha.Esténként orrsprét használok,de így is nagyon be van dugulva az orrom,hiába alszom nyitott szájjal alig kapok levegőt,múlt éjjel már ülve aludtam.Egyfolytában folyik az orrom,sárga és fehér váladék jön.Éjjel fáj a fejem,de tartottam magam és nem vettem be semmit. 13 hetes+5 napos vagyok...

2013. ápr. 25. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
sok C vitamint, friss levegő, szellőztetés, tea, pihenés. szerintem algopyrint nem olyan jó szedni, és az orrspray-vel is csak óvatosan. nekem is előjött e terhesség elején egy kis nátha, ezekkel a praktikákkal elmúlt pár nap alatt.
2013. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én mikor meg voltam fázva oscilococcinumot szedtem ( azt hoszem így írják ), ez egy homeopátiás gyógyszer, engem nagyon hamar helyre tett!
2013. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
algopyrint szombaton vettem be este meg vasárnap reggel azóta nem
2013. ápr. 25. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
én ezt a kimondhatatlan nevű ocsiloccussinum vagy mi a túró a neve nevű homeopátiás szert szedtem. Nekem segített.
2013. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is pont igy voltam. 1 het szabi, ebbol ket nap alvas reggeltol estig, sok gyumolcs, mez cukor es folyadek.


Es pipileves.

2013. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!