Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak szülinapja lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak szülinapja lesz, és sajnos kevés pénzem van, tanácsot kérnék szerintetek mit adjak neki, valami házi készítésű dolgot? Ötletek? Előre köszi.

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 14:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt: a célszemély 19L
2010. febr. 2. 14:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél valamit abból a kevés pénzből.Most vannak leárazások az üzletekben és saját tapasztalat,mert én szoktam, hogy adok mellé egy képeslapot vagy csinálok magam egyet és beleírok pár szép üzenetet,mondatot.Már van egy pár és mindig örül neki.
2010. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mennyi az a kevés?
2010. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tesco
2010. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy bugyit, de ha nem akarsz költeni süssél neki valami finit. Vagypedig töltéstek csak úgy szerelmesen eggyütt az estét!
2010. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

először mond meg a lánynak, hogy most nincs sok pénzed, úgyh ne számítson sokra. DE! szerintem vegyél 1-1 szelet sütit vagy akár te is megcsinálhatod, de sztem úgy drágább :D de biztosan finomabb :), gyertyák, pancsi (abba ha gondolod tehetsz rózsaszirmokat, dettó gyertyák), kényeztesd este, reggel meg ébresztheted finom reggelivel! Jah, és szerintem aminek nem lehet ellenállni az szerelmes levél!

17/L

2010. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2010. febr. 3. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!