Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal kapcsolatos szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal kapcsolatos szexuális kérdésem volna, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Teljesen megbízok a páromban, szeretem, imádok vele lenni, jóképű, klassz a teste, de valahogy nekem mégis a szexualitás része annyira nehezen megy. Nem nagyon van kedvem hozzá, és mindig összehúzódnak az izmaim, mintha nem akarnám "beengedni", pedig hihetetlen gyengéd és kedves velem. Már több éve vagyunk együtt, és ő annyira türelmes! Miért lehet ez??? :( Nem akarom emiatt elveszíteni :(

2014. dec. 18. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
És más férfiakhoz jobban vonzódsz? Bullshit: Lehet, hogy nem működik köztetek a kémia.
2014. dec. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Volt már rá példa, hogy egész jól sikerült a dolog és én is nagyon be voltam indulva, ezért nem tudom biztosan ezt a kémia dolgot...

Nem vágyok más pasikra. Volt már egyszer, hogy szakítottunk és randiztam mással, de mindig ő hiányzott, és akaratlanul is azt éreztem, hogy akivel most vagyok az nem ő!! Azt akarom, hogy az érzések legyőzzék ezt a szexuális korlátot!! Csak még nem tudom hogyan.

2014. dec. 18. 08:22
 3/10 Girgoy ***** válasza:
Több oka is lehet. De a legesélyesebb talán az, hogy egyszerűen túl fiatal vagy még vagy túl éretlen még a viszonyotok a nemi egyesülésre (akármit sulykol a világ, ez normális jelenség) vagy esetleg korábban ért valamilyen kellemetlen szexuális zaklatás. Ha valamelyik a 2 közül vagy akár egy harmadik, akkro is általános tanács, hogy ne erőltesd, ne erőlködj, mert attól csak görcsösebb lesz az egész és még kevésbé fog menni. Itt nem pusztán az számít, hogy kinek milyen a teste, jóval több dolognak, érzelmi biztonságnak, önátadásnak, a férfivel való egyesülés minden dimenziója iránti vágynak kell benne lenni. Úgyhogy ne siettess semmit, nem Veled van a gond, valószínűleg csak nincs még itt az ideje. Ha a párod is tud várni, akkor ő is igazi pár és majd továbbléptek idővel.
2014. dec. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Girgoy ***** válasza:
Most olvastam, amit utólag írtál. Ha már nem vagy szűz, akkor az is lehet ennek az oka, hogy az első szex (bevésődés) nem volt kellemes élmény. Ezért nem kell ezt siettetni, de az idő meg a minőségi kapcsolat majd begyógyítja.
2014. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

27 éves vagyok. Ő előtte egy barátom volt, de vele nem feküdtem le, nem ment, bár így is sokáig együtt voltunk. Természetesen ezért lett vége, de őt nem éreztem olyan közel magamhoz.

A jelenlegi párom volt nekem az első, és nem szeretnék mást, nincs ilyen vágyam. De az igaz, hogy a munka, és az életkörülmények nem segítenek, sok a stressz, és őt sem láthatom túl gyakran... nem könnyű.

2014. dec. 18. 08:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet, de van egy vaginizmus nevű betegség. Vagy lehetsz frigid. Ezek jutottak eszmbe arról, amit írtál, szerintem nézz utána.
2014. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem adsz magad oda rendesen, ha csucsra juttatt a partnered akkor mindig kivansz sexet en legalabb is igy vagyok.
2014. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdésedet és magyarázataidat olvasva biztos vagyok benne, hogy nem a megfelelő férfi karjaiban vagy. A nőknek (pontosítok: sok nőnek) rendkívül fontos a megfelelő érzelmi háttér. Ennek hiányában nem tudják igazán elengedni magukat. Nem mindenki passzol mindenkihez. Mondok egy példát. Előfordul, hogy valakinek a szagát nem bírod. Nem erős, nem ingerkeltő, esetleg el sem jut a tudatodig, mégis nyomot hagy benned és taszít.

Sajnos az emberek többsége nem a megfelelő emberrel köti/kötötte össze az életét. Több száz oldalt lehetne írni ennek okairól, és sok helyen ki is fejtettem bővebben. Itt most hadd ne tegyem. Legyen elég annyi, hogy keresd meg a nagy Ő-t, amíg nem késő.

2014. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szpring ***** válasza:

fél deci töményet guríts le ha találkoztok. próbáltad már? Vigyázz kihozza belőled a nőstény tigrist. Azonnali hatás.


A válaszoló 100%-ban hasznos válaszokat ad. De túl szerény, légyszi a piros gombot nyomd meg, ha lehet !!!

2014. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szpring ***** válasza:
Ne hagyjuk kihülni ezt a topic-ot, pár neg-ot adhatnátok itt is :)
2015. jan. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!