Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jelezzem a lányok felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem a lányok felé ha komolyat akarok tőlük? Pár hétnyi találkozgatás, szexelgetés után azt hiszik nem akarok komolyat és megszakad a kapcsolat.

Figyelt kérdés

Legutóbb: 2 hónapja találkoztam egy lánnyal. 1 hétnyi ismeretség és 4 randi után feküdtünk le. Szexelgettünk, találkozgattunk néhányszor, de az első szex után kb. két héttel elhalt a kapcsolat. Most mondta nekem, hogy azért, mert nem látta rajtam, hogy komolyat akarok.

Előtte ugyanez volt augusztusban is. Találkozom egy lánnyal és 10 nap ismeretség után bújtunk ágyba. Vele is kb. 1 hónapig tartott a dolog sok szexszel és találkozással, de nem lett semmi komoly, aztán nem kerestük egymást. Később mondta hogy ő akart volna komolyat és rajtam múlott hogy nem lett semmi.


És még visszább gondolva, nem is csak ez a kettő volt. De mit kellene tennem? Én szólítom meg a lányokat. Én kérem el a számukat, én hívom el őket randizni, én csókolom meg őket, én húzom le a bugyijukat később. Mindent én csináljak? A tartós kapcsolat kezdeményezését is? De oké, mondjuk hogy igen. Akkor hogyan, mikkel kellene jeleznem hogy jöjjünk össze rendesen?


21/F


2014. dec. 18. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy, és képtelen vagy annyit kimondani, hogy: "akkor mi most járunk? :)"
2014. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindegyiket megfekteted pár nap után, akkor mégis mi a francot gondolnának??!
2014. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jártam már pár lánnyal, de azok mindig a dolgok kimondása nélkül jöttek össze. Nem kellett semmit mondanom és "jártunk". De az utóbbi időben sok lánnyal találkozom, akivel ugye nem csak ennyi.


Tudod igazság szerint attól is félek egy kicsit, hogy túlságosan ragaszkodósnak tűnnék, ha én kezdeményezném azt hogy járjunk. Van egy ilyen félelmem hogy ebben az esetben a lányok elveszítenék a vonzalmukat irántam.

2014. dec. 18. 21:31
 4/13 Missi_Key ***** válasza:
csak sex..semmi törődés?..és csodálkozol, hogy ha 2 hét után nincs más, csak sex meg vacsi akkor azt hiszik hogy nem akarsz tőlük seemit (bemutatni a barátaidnak, többet is találkozni sex nélkül, mélyebben beszélgetni, elmenni helyekre együt....vagy csak bármit együtt...)
2014. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2:

Nekem ez a normális. Egyszer ismerkedtem egy lánnyal, akivel 1,5 hónap után sem volt semmi. Úgy, hogy már ő is elmúlt 18 és szűz sem volt. Soha többé.


Alapból valahogy vagy én vagyok nagyon jó (részben) vagy olyan lányokkal találkozom, akik számára a hamari intimitás kialakítása nem probléma (részben). Azt tudom hogy minden randi végén mondom, hogy menjünk fel hozzám vagy hozzá, vagy ilyesmi, szóval próbálkozom is tisztességesen hogy minél hamarabb összejöjjünk az ágyban is.


Nem tudom elképzelni hogy egy lánnyal akivel megvan a kémia kettőnk közt és tetszünk egymásnak, azzal ne feküdjünk le maximum 2-3 héten belül. Nem 15 éves szüzek vagyunk azért.

2014. dec. 18. 21:34
 6/13 A kérdező kommentje:

4:

Igen, ezekben sosem voltam igazán jó. A törődés alatt nem tudom mire gondolsz. Ölelés, simogatás? Vagy azok, amiket te is mondtál a zárójelben?


Akik voltak tartós barátnőim (volt 1 évnél tovább tartó is), azokkal jól megvoltunk, de ezeket a dolgokat elég minimális szinten tartottam.


Viszont amiket írtál a zárójelben, azok elég jól hangzanak. Szerinted ha ilyeneket csinálnék (bemutatni a barátaidnak, többet is találkozni sex nélkül, mélyebben beszélgetni, elmenni helyekre együtt), az elég lenne arra hogy a lányok tudják hogy többet akarok?

2014. dec. 18. 21:37
 7/13 Missi_Key ***** válasza:

o.@ ...te mit értesz jól megvoltunk alatt ha még csak nem is beszélgettél velük, meg semmit nem csináltatok csak dugtatok?

..mmint gondolj bele, ha tényleg nem csak egy menetre kell (vagy többre esetleg sexkapcsolat..de ha az kell akkor meg mondjad)akkor pl egyszer öszeházasodtok...ha nem jön ösze gyerek mit csináltok majd egymás melett 0-24 ben ha még csak nem is beszélgetsz velük?

meg a stílus is amiben ezt írtad..ugye tudod h a lányok is emberek..mint a haverjaid...láb fej agy ilyenek..

2014. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem csak dugtunk. Csak általában valamelyikünknél voltunk, nem nagyon jártunk sehová. Ölelgettem, simogattam, szeretgettem a barátnőimet. Egy idő után mondtam is hogy szeretem őket (hónapokkal később, amikre most itt nem volt lehetőség, mert túl hamar végetértek).


Igen, tudom hogy emberek de azt is tudom hogy a nők és a férfiak sok mindenben máshogyan működnek, gondolkodnak. Azzal kapcsolatban pedig nem ringatom álomba magam, hogy most akivel huszonévesen összejövök és beleszeretek, vele lesz családom. Képzelem, hogy hány ilyen fiatalkori kapcsolatból lesz házasság, gyerek. 1%? 5%? 10%? Nem akarok ilyenben csalódni és tudom hogy 30 éves korom előtt nem akarok gyerekeket. Akit szeretek azzal jól akarom érezni magam akár hosszabb távon, tartósan is, de annyira szemernyi esélye van ilyen korban, ebben a világban hogy halálig együtt maradjunk, hogy nem gondolok ilyenekre.


Viszont a tanácsok, amiket mondtál, jók. Szóval most már legalább van egy koncepcióm arról, hogy mit kellene csinálnom ezután.

2014. dec. 18. 22:17
 9/13 anonim ***** válasza:
#5: Attól, hogy neked ez a normális, nem biztos, hogy másnak is...
2014. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, de a 2-es úgy csinált mintha csak az ő útja létezne. Oké ha vannak olyanok, akik nem sietik el a szexet. Csinálják úgy, ha nem szeretnek hamar szexelni. De ne csináljanak úgy, mintha csak az ő módszerük lenne a jó és ha két ember gyorsan lefekszik egymással, akkor abból csak emiatt már nem alakulhat ki tartós kapcsolat.
2014. dec. 18. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!