Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "viccből pofon" és barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "viccből pofon" és barátai beleférnek egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

23 éves pasiról van szó, 2 éve vagyunk együtt. A lényeg, hogy a barátai és Ő anno igen verekedősek voltak, még a mai napig is elég sok balhé van és rendőrségi ügyek is voltak már. A legszörnyűbb az, hogy ezt menősködésnek és viccnek fogják fel. Észrevettem, hogy a barátom sok mindenben próbálj utánozni a baráti kör "karmesterét", például ha nagyon ideges, beleüt a falba, ágyba, ha vitatkozunk, rögtön elkezd ordítani. Szerencsére ez az "ütős dolog" nem nagyon volt jellemző eddig, de eléggé félelmetes néha... A másik probléma, hogy a barátom hiperaktív, néha úgy próbál velem verekedni, mint egy haverjával, csak az a probléma, hogy nádszál vékony 50 kilós lány vagyok, a barátom pedig 100 kilós! Mindig olyanokba kezd bele, amiben tuti Ő az erősebb! Néha az fordul meg a fejemben, hogy rajtam vezeti le, hogy Ő nem olyan "nagy szám", mint a haverja és valahogy így próbálja kompenzálni, hogy na, azért Ő is tud? Szerintem nem nagy szám ekkora testsúlykülönbségnél, de oké... De ezt ne úgy képzeljétek el, hogy halomra ver, meg bokszmérkőzés és rangadók vannak, mert nyilván nem bírom a kiképzést :D Na és még egy... Régebben sokat ordítozott velem, mert sok mindenre rádöbbentettem az életében, amiről Ő hallani sem akart, mert Ő a struccpolitika híve volt akkor... Bármit felemlítettem, ordított... Végre leszokott róla, azóta egy veszekedésünknél volt, hogy meglökött.... és bármiféle veszekedés nélkül is képes "csak úgy poénból" lökdösni, olyan fiúsan, hogy három lépést minimum hátralök, akár mások előtt is és ezt eléggé kellemetlennek érzem. Néha előjön neki, hogy szintén poénból meglibbenti az arcomat, nem rég picit erősebben libbentett... Régebben sok vitánk volt ezen, hogy ez nem vicces.... abbahagyta pár hónapig, de megint előjött. Ha pedig szólok neki, hogy én nem vagyok a haverja és ne verekedjen mindig velem, ne pofozkodjon és ne lökdössön, főleg mások előtt ne, akkor pedig veszekszik, hogy hisztizek, pedig vicces.... Szerintem pedig kellemetlen és megalázó... néha elmegy poénnak, de azért vannak határok és Ő soha nem "szeretetből" csinálja vagy gyengéden vagy viccesen, hanem mindig erőből és durván, mintha az egyik haverja lennék, akin kiélvezheti, hogy erősebb...

Hogy szoktathatnám le erről?



2014. dec. 19. 00:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

Balhere.. XD Mekora looser... XD

Te meg ilyennel vagy együtt.... háháhá de szégyen vagy.. ... Istenem..

2014. dec. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
repülne egyszer még talán elnézném de nekem ilyen f**szkalap nem kéne ráküldeném a 100 kilós izom tesóm vagy apum akkor legyingethetne...
2014. dec. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk otthagyod? Komolyan, mintha valami értelmi fogyatékosról írnál.
2014. dec. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 opened paradise ***** válasza:
100%

Az ilyenekből szokott az lenni,hogy te monoklival a szemeden és hiányzó fogakkal hallgatod hogy "Nem úgy akartam".

Van az általad is említett szeretetbirkózás,de ott a fiú ügyel is a lányra,itt meg nyilvánvalóan nem.

Te tudod,de ha többször is volt téma és semmi,akkor talán vigyáznod kéne is kicsit sem hagyni hanem mindig egyből rászólni.

2014. dec. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint valami idősebb és kövérebb Joffrey Baratheon.
2014. dec. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Még egy: Egyszer egy "birkózásnál" olyan erősen estem, hogy szinte megreccsent a derekam és pár napig nagyon fájt és volt, hogy menni alig bírtam... akkor engem hibáztatott és röhögcsélt, hogy minek vágom magam földhöz... Ha meg mondtam, hogy Ő volt és lehetne azért emberségesebb és gyengédebb, mégis csak egy lány vagyok, akkor rossz néven vette, és mondta, hogy túlreagálom plusz veszekedett... ráadásul 12 órákat úgy dolgozni nem éppen volt kellemes... Tudom, hogy nem szándékosan csinálta, de nem tud ügyelni arra, hogy ne legyen baj...
2014. dec. 19. 00:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Hagyd ott mert nem fog megváltozni és talán csak még rosszabb lesz!Én párommal szoktam "verekedni" na de az tényleg csak olyan nem fájó vicces,húzzuk a másik agyát alapon történik.Ráadásul én 50 ő 70 kg körül van.Amit te leírtál az már nem ez a kategória....
2014. dec. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mintha egy kisgyerekről írnál, egy százkilós kisgyerekről.

Menj el valamilyen harcművészeti oktatásra, utána verd meg ;)

2014. dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Imádkozz, hogy ne egy kilátóban vagy egyéb magas helyen akarjon vicceskedni.

Felesleges erőlködés leszoktatni. Most te gyereket nevelsz vagy egy férfival van kapcsolatban? Nekem úgy tűnik az első...

2014. dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
szanalmas a baratod, tiszta gaz....jah egy uzenet neki: ugy csinalja a rendorsegi ugyeit, h az ilyen kis fa*szjankokbol lesznek a bortonben a csicskak meg a kocsogok hihihi
2014. dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!