Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes úgy belemenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy a másikkal nyilvánvalóan nem egyezik meg a jövőképetek? Vagy úgy, hogy hát próbáljuk meg?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy már 21 vagyok, de sosem volt kapcsolatom. Egyszerűen nem találok olyan embert, aki úgymond "megfelelő" Tudom ilyen nincs. De akiknek bejövök, azok nagyon nem az eseteim. És itt most nem a külsőről van szó. Egyszerűen nem úgy gondolkodnak ahogy én, másként képzelik el a jövőjüket stb. Néha azt érzem, hogy ideje lenne már egy kapcsolatnak, mert hát mégis, de nem tudom, így van e értelme belemenni egybe, hogy igazából nincs meg a kapocs, vagy a közös érdeklődés.

Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Volt, hogy belementetek olyan kapcsolatba, ahol nem volt meg a nagy love? Hogy alakult?


2014. dec. 17. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
engem tegnap dobtak... mert úgy látta, hogy velem sem olyan a kapcsolat mint amilyet eltervezett. másképpen élt, másképpen gondolkodott... csak olyannal ismerkedj aki hasonló hozzád
2014. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én a saját példámból okulva mondom, hogy ne várj a 'tökéletesre'. ismerkedj, gyakorold kicsit, milyen kapcsolatban lenni, hogy szerezz egy kis tapasztalatot, a többin ráérsz később gondolkozni.
2014. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit takar az, hogy nem egyezik meg. ha te 2 gyereket akarsz, ő meg 3-at, az okés, de ha mondjuk feltétlenül több feleségre van szükséged, míg nála ez ki van zárva, akkor felejtős.
2014. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A másik nagy gondom, hogy olyanok találnak meg akik hiper ragaszkodóak. Én ez nehezen viselem. Nyilván egy kapcsolatban sokat töltenek együtt az emberek, ezt elfogadom, de az nem viselném, ha nem lenne szabad terem, mindenhová követnének, folyton zargatnának stb xD (no nyilván nálam is vannak gondok). Ez abszolút nem a hűtlenségről szól, csak vannak időszakok, amikor kell a magány. És akik megtalálnak, mind olyanok, akik minden percben ott lennének mellettem.

Nem, amúgy nő vagyok, én most azt érzem, hogy nem akarok gyereket, szeretnék a világól elvonultan élni, hátrahagyni az anyagiasságot. Lehet ezt csak most gondolom így, de most komolyan ezeket akarom. És hát lássuk be, nem hiszem, hogy sokan követnének ebben :D.

2014. dec. 17. 10:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ismerlek... :DDDDDDDDDDD (Őszintén mondom)
2014. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Súgd meg a monogrammod :p
2014. dec. 17. 14:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább a tied...

N.... :D

2014. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Márhogy az enyém N? XD akkor téves háznál kopogtatsz :D
2014. dec. 17. 21:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom ám... ;)
2014. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem néhány száz ember biztosan írhatta volna ezt, úgyhogy nem meglepő, hogy mégse ismered.
2014. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!