Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heló csibészek! Fontos kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heló csibészek! Fontos kérdés következik! Mit tegyek, ha van egy pasija egy csajnak, és nekem nagyon kell a csaj?

Figyelt kérdés
és mindig sülve-főve együtt vannak! már elég régóta ismerjük egymást a lánnyal és voltaképp úgy alakult, hogy őt választotta, mert vele "nyugisabb" minden. a lány azóta nem nagyon akar beszélgetni velem, de úgy érzem, szeret. viszont nem tudom, hogy lépjek újra kapcsolatba vele, ha ott van folyton a fiúja. kérnék pár tippet.
2010. jan. 8. 12:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Nyírd ki párbajban a srácot vazzeg! :D :D :D
2010. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket és keress egy szabad csajt.
2010. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
hagynám én de nagyon úgy tűnik a lány még szeret és mások is ezt mondják. szóval értitek a dolgot?
2010. jan. 8. 12:22
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom, de ha megszagolnám, hogy valaki hajt a barátnőmre, annak a kezébe adnám a pöcörőjét, hogy azzal furulyázzon.
2010. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
és ha kiderülne hogy a barátnőd nem téged szeret, hanem azt a srácot, és csak azért van veled, hogy elfelejtse a másikat? akkor mit csinálnál?
2010. jan. 8. 12:29
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Csak játszik veled. Őt választotta a napnál is világosabb mi a szitu. Lépj le. keressen mást játszani ne téged szivasson.
2010. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Na idefigyu!Ezt egy nő tanácsolja: ha igazán szeretek valakit akkor nem mással járok!Vagy-vagy!Ha nem tud dönteni akkor nem igazi az érzés.Ez az egész lehet egy kissebbfajta vonzódás a csaj részéről irántad de nem elég a nagy szerelemhez.És milyen dolog ez a partnere felé hogy másfelé is filózgat miközben vele jár?Nem becsapás?Melletted nem fog "kitekinteni"visszavágyni a régihez?Hagyd a csudába az érzelem egyszer csak elmúlik ha nem piszkálod vele magad nézz szét van egy csomó tuti csaj válassz olyat akinél biztosan te vagy a nyerő ez a leányzó csak totyorog mit a tojós galamb nem tud dönteni mert maga se biztos saját magában az érzelmeiben..
2010. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
jó, akkor máshogy mondom: nekem ő a tökéletes nő. és érte bármit megtennék, megteszek. ismerem jól. és úgy érzem, ezt azért csinálja, mert van némi korkülönbség közöttünk, ez pedig zavarná őt, a családját. és inkább el akar feledtetni a sráccal. megtudtam, hogy nagyon sokszor a sráccal rólam beszélnek, mert nem tud kiverni a fejemből, barátnőinek is rólam beszél, stb.
2010. jan. 8. 12:38
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez mind így van, ahogy leírtad, akkor mért nem beszélsz vele? Kérdezz rá konkrétan! Mit veszíthetsz? Legfeljebb nemet mond, de meg is kell indokolja. Ha meg már tudod, hogy mi a tényleges problémája, akkor tudtok ezen változtatni, ha ő is akarja. Ehhez viszont kommunikálni kell és ne telefonon. Telefonon könnyebb hazudni. Az arca, a testbeszéde mindent elárul majd és akkor majd látod, hogyan tovább, merrefelé.
2010. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
de itt a gond, hogy nem nagyon tudok... mert itt a fő problémakör : mindig a fiújával van.
2010. jan. 8. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!