Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makker bolha kérdése:

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom. Osztálytársak vagyunk es a legjobb baratok vagyunk. De en szeretem de nemtudom h ö is szeret e engemet :( Hat ebböl kéne kihozni valamit :D :


Amikor együtt vagyunk csak 2 en akkor mindig aranyosan mosolyog es a szemembe néz. Ojan érdekes mosolyal néz és hát szerintem nem csak barátnak néz de....


Epen most ertem haza suliból mert tegnap ott aludtunk egesz 9. ik osztály :) az osztály egyik fele filmezett a másik Xbox360 al game-erkedett es en és ö ketten a folyosón ültünk két kényelmes székben :) és beszélgettünk. A beszélgeté 2:30 fele véget ért és mentunk filmezni de en márt elég álmos voltam :D A tanár azt mondta az elején h nem aludhat meletem mert ... na mert :D (a tanarok csak ijenek :D ). En lefeküdtem es ment a film persze ö is nezte :D a tanárnö kiment egy 30 perce es megkérdeztem nem e jön addig mellém :) Ha oda jött de hozta a vánkusát meg mindenét :) a tanárnö aztán hagyta h ott aludjon mivel h ott akart aludni nálam :). (elvedte tölem a macimat :D)... :D volt 4 ember aki nem is aludt este és azok mondták h hogyan aludtunk :) (mink talán 4 ora fele mentunk aludni és 7:30 kor kelö :D). Hogy en ugy maradtam ahogy lefekudtem de h ö ott volt nalam tisztara hozzam bujva es a feje a kezem alatt :)


Reggel mesélte meg mielott mondtak volna h hogyan aludtunk hogy felkelt este arra hogy nyomta a fejet a kezem es csak kicsit ferre mozdult es vissza aludt a kezemen :D



................

De amikor azt kerdeztek töle h eltudná e kepzelni h jár velem meg stb azt mondta igen :) De amikor megkérdik töle h szereted ? akkor az a válasz h: "Mi a legjobb barátok vagyunk"... Nemtudom eldönteni :D



Köszi a válaszokat :D



2014. dec. 19. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Jajj,lehet Ő maga se tudja...de egyszerű kérdezz rá Te is,hogy tényleg el tudná e képzelni hogy együtt legyetek..
2014. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

en is kérdeztem mind a 2. de arra h szeret e azt mondta h "legjobb baratok vagyunk"...


Igaz nem rég volt egy valaki akit szeretett de ott hagyta itet egy másik ért. Márt nem szok szomorú lenni meg nem is emlegeti de szerintem meg szereti akkor is ha azt modja h nem!

2014. dec. 19. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!