Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal lassan egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lassan egy éve járunk. Lehet, hogy már nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Egyre kevésbé érzem a rajongását, nem lep meg semmivel, és gyakran veszem észre, hogy egy másik lányt nézeget (bár lehet, ezt csak képzelem)... Állandóan fáradt, panaszkodik, hogy emiatt nem tud annyit kedveskedni.

Rákérdeztem, szerelmes-e még belém. Azt állítja, persze, csak a stressz miatt van minden. (lassan már 5 hónapja)

Tényleg kiábrándult csak nem akarja bevallani vagy nem is szeretett? (22/L)



2014. dec. 13. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nekem kell érezni .. de ha olyat "képzelsz" hogy más lányokat nézeget akkor már te sem biztos hogy oda vagy érte annyira mint eleinte és tényleg szereted e ...de lehet hogy ez csak egy hullámvölgynek az alja és minden rendbe fog jönni :)

f/19

2014. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked". (elírtam)
2014. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb szerelem fél évig tart. Ennyi idő alatt bomlik le ugyanis a szerelemért felelős oxitocin a szervezetben. (A következő vízválasztó 1,5-2 év közt. lesz.) Nem állítom, hogy a barátodnál is ez a helyzet, hisz valóban lehet a stressztől, a fáradtságtól is. Vagy akár az őszi/téli lehangoltságtól is. Ilyenkor kevés a fény, és a tobozmirigy több melatonint termel. Az, hogy megnéz másik csajt, ne zavarjon. Semmi szexuális töltés sincs benne, csak a szokásos férfikíváncsiság. Ez kivédhetetlen, de mint mondom, semmi jelentőséggel nem bír.
2014. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!