Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, az zavarna ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az zavarna ha a barátnőtök inkább fiúkkal szeretne barátkozni?

Figyelt kérdés

Én lányokkal nem tudok barátkozni, nincs közös téma, plázázás helyett inkább megyek lanparty-ra, egy legjobb barátnőm van, aki szintén ilyen mint én, de pl. suliba is csak fiúkkal szoktam beszélgetni.

Ha ilyen lenne, jobban szeretnétek ha mindig beszámolnék róla hogy kivel is mit beszéltem vagy inkább zavarna ha folyton más pasikról beszélnék?

19/L


2014. dec. 19. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen, zavarna, ha képtelen lenne a saját nemével egy hullámhosszra kerülni, mert azt képzelné,hogy mindegyik csak plázázni akar és divatról beszélni. Kissé butusnak tartanám.
2014. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok féltékeny típus (max ha okot adnak rá), szóval annyira nem zavarna.
2014. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

természetesen igen..

F/19

2014. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudnék megbízni benned... még ha Te hűséges vagy, akkor is biztos lenne állandóan, aki próbálkozik. Köztudott, hogy foglalt lányokra/fiúkra sokkal többen hajtanak a jónépek amúgy is.

Amúgy borzasztóan zavarna, ha folyton más pasikról beszélnél, igen. Az majdnem olyan, mint ha állandóan az exeidről beszélnél. Gondolj bele: neked lehet, hogy csak barátzónás haverok, de a partnered számára potenciális riválisok...


23/F

2014. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, a bizalom egy kapcsolat alapeleme. Ha gondot okozna a kapcsolatban azt persze szóvá tenném.
2014. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem zavarna még csak barátkozik. De ha van flörtölgetés is, azon már meg tudok sértődni.
2014. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Kocka lányok problémai...


IIiigen, a saját nemünkből sajnos elég nehéz olyat találni, akivel közös az érdeklődési kör(de nem lehetetlen!), viszont a fiúkat általában nagyon érdekli ez, így fiúismerősöket könnyebb szerezni.

Ez olyan szempontból rossz, hogy érthető, ha ezt egy szerelembarát nem nézi jó szemmel - én is ideges lennék, ha lenne fiúm, és ő lányokkal barátkozna főként, még akkor is, ha nem történik semmi. Ugyanis a szerelem az...kialakulhat, na.



19/L

2014. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
amúgy soha nincs flörtölgetés, mindig is fiúkkal barátkoztam kiskorom óta, sokan szinte úgy néznek rám mintha én is fiú lennék, pedig nem nézek ki fiúsan, és kapcsolatban persze tudok teljesen nőies lenni, de a természetem alapból teljesen fiús. Talán ez annak tudható be hogy két bátyám van, egész gyerekkoromba velük és a haverjaikkal lógtam.
2014. dec. 19. 16:26
 9/10 A kérdező kommentje:
Na az meg a másik hogy szinte minden kocka ismerősöm pattanásos meg 150 kiló, nem is érdeklik őket a csajok csak a gép.
2014. dec. 19. 16:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna.:) Megbíznék benne, és nem kellene semmiről sem beszámolnia, de szívesen hallgatnám, ha szeretne róla mesélni. Engem választott a lány. Azzal van akivel szeretne, nem vagyok féltékeny. :)


Azt még hozzátenném, hogy én csak lányokkal barátkozom. Úgy érzem csak nekik tudok megnyílni. Szívesen ölelkezem , sétálok és vagyok kettesben velük és közeli barátokként szeretnék gondolni rájuk. Ezt meg is beszélem a párommal, ha lesz. Nem értem mi ez a féltékenykedés az emberek közt. :) 18/f

2014. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!