Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akiknél nem feltétel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknél nem feltétel a nagy mell! Ti ezt hogy látjátok? Igazam van?

Figyelt kérdés
Elismerem, hogy vannak pasik, akiknek nem feltétel, hogy nagymellű nőjük legyen. De úgy gondolom, ez csak annyit jelenthet, hogy úgymond "beérik" ezzel. Közben meg - még ha a megcsalásig nem is jutnak el - én mindig úgy érezném, hogy jó vagyok, jó vagyok, mégis mi lenne, ha, jobb lenne, ha nagy(obb) mellű nőjük lenne.
2014. dec. 19. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Én mindig kis mellű lányba voltam szerelmes.
2014. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Gondolj, amit akarsz, nekem akkor is bejönnek a kis mellek, nem csak beérem vele. Mintha olyan nagy dolog lenne nagymellű nőt szerezni...
2014. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az a lényeg hogy formás és feszes legyen. Ergo ha tenyérbe férő méret az már bőven jó ha formás és feszes. Nekem sokkal erotikusabban hat szex közben egy kisebb feszes-formás mint egy nagy szétfolyós, lógós... :) 24/F
2014. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A nagy mell számomra olyan, hogy... tetszik. Ennyi. Ez egy plusz. De ha két lány, egy kis és nagymellű közt kéne választanom, abszolút semmilyen szinten nem lenne mérvadó! Csak a személyiség döntene, ha tegyül fel, hogy a vonzalom mindkettő irányába meglenne.


*am meg a fenék többet szám...*


23/F

2014. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Ne általánosítsunk kérem!!!

Rám nézve ez egyáltalán nem igaz. Soha nem a mellméret volt a mérvadó (nálam legalábbis).

2014. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Szergej55 ***** válasza:
Röviden és tömören: nem. Ne gondolkodj ennyit. :D
2014. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka az ha a mell nagyságának fontos jelentősége van egy kapcsolatot tekintve.

Én csak azt mondanám, hogy ott nem a mell miatt hagynak el valakit.

2014. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én sem mondanám, hogy csak "beérik" vele... Jelzem, nő vagyok. A férjem egyetlen nagy mellű nőt látott életében és azóta is kísérti a látvány. :D Ennyit erről. :D
2014. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem is az elhagyásról van szó, hanem arról, hogy közben ott motoszkál bennük a gondolat, hogy lenne jobb is. :(
2014. dec. 19. 16:52
 10/17 anonim ***** válasza:

Tényleg sokat gondolkozol feleslegesen. Olyanokon agyalsz amin felesleges.

Erre lehetne azt is mondani, hogy a nő megelégszik az 5 cm-es himbilimbivel, de olykor gondol arra is , hogy milyen lenne egy 20 cm-es himbilimbi.

2014. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!