Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akiknél nem feltétel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknél nem feltétel a nagy mell! Ti ezt hogy látjátok? Igazam van?

Figyelt kérdés
Elismerem, hogy vannak pasik, akiknek nem feltétel, hogy nagymellű nőjük legyen. De úgy gondolom, ez csak annyit jelenthet, hogy úgymond "beérik" ezzel. Közben meg - még ha a megcsalásig nem is jutnak el - én mindig úgy érezném, hogy jó vagyok, jó vagyok, mégis mi lenne, ha, jobb lenne, ha nagy(obb) mellű nőjük lenne.
2014. dec. 19. 16:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Templomban ülve irtad ki a kerdest? Hogy ezt Hitted? :D

Kis mell fan vagyok, de nyilvan nem torned el a gerincemet, ha a lanynak, akivel epp ismerkednek, veletlen nagy melle lenne...:) Reszletkerdes a mellmerete, nem lenyeges.

2014. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha lenne barátnőm és kismellű lenne akkor nem hagynám el azért mert a másiknak nagyobb melle van.

De ha pl nagymellű nőm lenne akkor az nem tartana vissza hogy elhagyjam ha pl már nem szeretem

2014. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hidd el, nőként mondom, hogy a kis mell sokkal jobb. A bunkók mindig megtalálnak, olyan megjegyzéseket tesznek, hogy ha törődnék velük, akkor nagyon megsértenének. De a rendes srácok se mindig néznek bele a szemembe...

Tehát a kis mell sokkal esztétikusabb és csinosabb. A nagyobb mellnek ismerkedésnél eddig nem láttam semmilyen elönyét.

2014. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

a kérdésed azért "mi lenne, ha az lenne", mert


nem vagy nő,

nagy a melled,

vagy távol tartod magad a férfiaktól?

2014. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13, a te véleményed ebben nem releváns, mert nincs kis melled, hogy megtapasztald, hogy az "mennyire jó".


Nekem az van, és deformitásnak veszem. Voltak mindig érdeklődő férfiak a közelemben és nem kaptam rá rossz megjegyzést, sőt, úgy érzem, jó vagy szeretik. De valahogy nem az igazi. Ez nem panasz. Nem irigylem a nagymellűeket, és valószínűleg neked sincs igazi okod rá, hiszen megvan ennek a hátránya is.

2014. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igazad van. Tegyük fel 2 ugyanolyan személyiség de egyiknek deszka melle van a másiknak meg dinnye. Gondolkodás nélkül a dinnyéket szopkodnám.
2014. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15. Mint minden nő, én is kis mellekkel kezdtem, úgyhogy semmi logikát nem látok a soraidban...

Nem gond. Tapasztalataim alapján a kis mell sokkal "viselhetőbb" volt. Viszont neked valószínűleg (a leírtak alapján) nem lesz nagy melled, tehát nem tudod, hogy milyen kellemetlenséggel jár. (13. Voltam)

2014. dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!