Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen embereket ki viseli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen embereket ki viseli el? Történetesen most én, de már nem sokáig.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mindent ő dönt el. Mikor találkozzunk, meddig marad, én meg-e látogathatom...

Az van amit ő akar, én persze mondhatom hogy nem akarom látni ne jöjjön akkor nem jönne, de ezen kívül más beleszólásom nincs, csak annyi hogy nem engedem be az otthonomba... Hamarosan kórházba kerül, de majd még azt is eldönti, hogy meglátogathatom vagy sem...

Még én érezzem magamat megtisztelve hogy bemehetnék hozzá... Na jó igazából szerintem ez a kapcsolat már meghalt, ő már csak az exem volt...


25F


2014. dec. 19. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha eldöntötted mit kérdezgeted itt?
2014. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És te minek írogatsz ide?
2014. dec. 19. 17:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérdésre ne kérdéssel felelj.
2014. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt így tudod miért nem álltál a lábadra,és szépen döntöttél Te kérdésekbe? :) Bár nem értem a dolgot,ha egyszer Te azt írtad most,hogy Ő már csak az exed...
2014. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Próbáltad ezt megbeszélni vele?
2014. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondja az, aki előszőr már kérdéssel felelt egy kérdésre....
2014. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Reszeg vagy?
2014. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ő háza az ő vára, joga van eldönteni, akar-e vendéget. Ő is tiszteletben tartja, amikor te nem akarsz látogatót.
2014. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6

Mondjuk, hogy nem feltétlen az alapkérdésre gondoltam, hanem a "már csak exem" részre.

És ezt akkor is eldöntötte már, amikor a kérdést kiírta, innentől fogva az felesleges volt.

2014. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez a kapcsolat ahogy így leírtad már halott
2014. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!