Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy sokszor a hozzánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy sokszor a hozzánk hasonló külsejű embereket vonzzuk?

Figyelt kérdés

Nem általánosítani akarok, inkább azt mondom, hogy sokszor a következőt vettem észre:

ha egy srác az a tipikus "fullcap-et hordó", "BMX"-es típus, akkor sokszor neki is ilyen stílusú külsőre a barátnője.

Ha egy fiú kigyúrt, izmos, V-nyakú pólókat hordó, akkor sokszor "plázacica" külsejű barátnőik vannak.

Ha valaki rocker, akkor a barátnője is javarészt az öltözködésben. Ha valakin sok tetkón van, akkor általában a barátnőjén is(legalábbis mostanában ezt látom).

Én, ha sportosabban öltözködöm, általában az olyan fiúk néznek meg, ha meg csinosabban, akkor az olyanok...

Oké, hogy sokat számít a külső, és igyekszünk stílusban hozzánk hasonló embert választani, mégse biztos, hogy a külső ellenére a belső egyezik.

Ennyit számít az öltözködési stílus?

Én sose figyeltem fel erre, csak mostanában.

RÉgen megtetszett egy "emo" stílusú fiú, aztán a barátnőm közölte, hogy nem valószínű, hogy én bejönnék neki(mivel ugye nem voltam olyan stílusú). De ha megismert volna bármi lehetett volna, vagy ez most tényleg ennyit számít?


2014. szept. 20. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem igaz, mert barátom kopasz.
2014. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Első: Made my day :DDDD
2014. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikáció nem merül ki annyiban, hogy kinyitod a szád meg leírod ide, ami eszedbe jut. Már az öltözködéssel is üzenünk magunkról, lehet következtetni belső tulajdonságokra vagy legalább is azokra a tulajdonságokra, amiket a különböző öltözködési stílussal rendelkező emberekhez csatol a társadalom. Ezért megkérek mindenkit, hogy ne írjanak a konditermesek, hogy 100 kiló a bicepszem és azt hiszik rólam, hogy bunkó vagyok és közben 5 diplomám van. Azért mondtam, hogy társadalmi szerepelvárásokról és sztereotípiákról van szó (köszönöm). Remélem érthető volt, amit írtam.
2014. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal inkább a közös érdeklődés az, ami összehozza az embereket, nem a ruha. Az viszont jelezheti, hogy mivel értek egyet, mit utasítok el. Ezért nem is hordok olyan ruhákat, amire feliratok, vagy éppen Che Guevara feje van nyomva, hiába divatos.
2014. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!