Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm elkezdett gazdagokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elkezdett gazdagokkal barátkozni. Nem tudom finanszírozni a közös programokat velük, nincs erre pénzem. Én is bírom őket, de hogyan oldjam meg ezt?

Figyelt kérdés
Nekik alap hogy drága helyekre mennek, ők 800e forintot keresnek ketten, mi 300-at. Nem engedhetünk meg nyaralást és síelést is külföldön meg ilyen-olyan befizetős programokat. Sok kicsi 5 ezer forintból összejön egy fél fizetés. Bírjuk őket, de nem tudjuk tartani a tempót anyagilag velük.
2014. dec. 20. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kell velük találkozni...mást nem tehetsz!Mond el a barátnőddel,ha veled tervez,akkor félre kell tennetek inkább a pénzt és gyűjtögetni.
2014. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
hol a baj? nincs pénzetek akkor ne verjétek magatokat ezeknek mintha lenne.
2014. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nincs pénz akkor nincs, ha akarod akkor sem lesz. minek barátkoztok akkor velük? vagy fizessék ki nektek, ha annyira barátkozni akarnak.
2014. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismered azt a közmondást, hogy "Addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér."?
2014. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem bírjátok anyagilag a tempót, akkor köszönjetek el tőlük úgy, hogy jó szórakozást, mi maradunk a szerényebb megoldásoknál. Mást mit tudsz tenni?
2014. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem is akarok velük annyira barátkozni, de a páromnak a csaj nagyon jó barátnője lett. Az elején még nem volt téma a pénz, nem is jártunk össze velük. Aztán pár hónap után "legjobb barátnői" státuszba lépett elő a csaj, így elkezdődtek az egymáshoz összejárás. Aztán "megyünk moziba, gyertek el ti is". Persze kiderült hogy VIP 3D-re kell menni velük ami 8000 Ft/fő. Később is menjünk el velük ide-oda, repkedtek a pénzek. Most a srác szüleinek a francia nyaralójába meghívtak minket síelni, persze az útiköltség és a költőpénz minket terhel. Erre már nem futja nekünk. Már betelt a pohár.
2014. dec. 20. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, a másik oldalról írok.

Talán 2-3 barátnőm van, aki anyagilag lépést tud velem tartani, így ha valamilyen drágább programra vágyom, akkor oda mindig egyedül megyek. Legtöbbször viszont én engedek úgymond és átlagos dolgokat csinálok a barátaimmal. Nem is érzem úgy, hogy engednék, mert jól érzem magam velük, élvezem az együtt töltött időt és szerintem így felesleges a luxus. Esetleg utalj rá, hogy nálatok nem olyan jó az anyagi helyzet, mint nálunk és hogy nem tudtok mindenhova velük menni, de ne úgy, hogy rosszul érezzék magukat.

2014. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!