Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, inkább egy öltönyös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, inkább egy öltönyös pasi vagy egy lazább?

Figyelt kérdés
Egyik haverom szerint a csajok buknak az öltönyre :) lássuk melyiket kedvelitek jobban.
2014. dec. 20. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én személy szerint imádom az öltönyös pasikat.. De nem feltétlenül kell öltöny. Egy ing+farmer kombó is tökéletes. Őszintén, én úgy gondolom, a legtöbb lány szereti ha a pasi ad a külsejére.. persze mértékkel, azért maradjon pasi.
2014. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Haverom is erre esküszik, ezért mindenhova zakóba megy. Úgy néz ki mint valami rossz strici.

Nincs bajom ezzel, de meg van hogy hova illik és hova ne,.

2014. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha már úgy néz ki, mint egy strici, akkor ott baj van! A zakó elegáns, nem lányfuttatós :D
2014. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Baj is van.... Tiszta lökött a srác.
2014. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tény, nem mindenkinek áll jól a zakó... Kell egy testi felépítés hozzá :D
2014. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudni kell viselni!
2014. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hogy tud valaki úgy kinezni mint egy strici?:D egyébként én az inget imádom:3 az nagyon szexi és az öltöny is bár nem kell mindenhová abban járni:) de az ing az szerintem mondjuk egy farmerral bármikor jó:3
2014. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor eddig mindenki az öltönyösre voksol inkább?
2014. dec. 20. 16:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az öltöny mit sem ér ha valakiről messziről lerí hogy szellemileg nem ér fel a ruhához. De most komolyan, nem kell mindenkinek elegánsnak lennie, akinek nem kényelmes nem szereti... az ne vegye fel, meg ha megszólal akkor úgyis kiderül hogy milyen, és nem a ruha fog dönteni hogy kit választunk.

Meg egy laza stílusú pasi is lehet intelligens sőt okos is. Szóval ruhatéren az a lényeg hogy tiszta legyen, a stílus meg olyan mindegy nem?


Én a pasit nézem, nem azt hogy milyen ruhákkal akarok élni. :s


Van punk jogász ismerősöm, tarajos haj, tetkók stb... öltönyben nyomja. Fura szerzet de illik hozzá. Van akihez meg egy átlagos külső mellett sem illik mert nem olyan a stílusa. Meg lehet hogy az alkata sem.

És van olyan ismerősöm aki vezető, aki egyetemi tanár és úgy öltözködik mint egy nagyon szegény ember. Volt hogy el sem hitték az ismerőseim, hogy ő a tanárom, mikor mondtam nekik. De a személyisége meg nagyon ott van.


Szóval cask azt akartam mondani hogy ép eszű ember aki hosszútávra tervez nem játsza meg magát, és aki hosszútávra választ az meg nem a ruhát fogja nézni.


24N

2014. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
laza.
2014. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!