Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadott/ normális ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadott/ normális ha egy nő titkolja egy pasi előtt hogy 6 éve boldog kapcsolatban él?

Figyelt kérdés

A srác tetszik neki, elcsábította de közben van barátja. A srác már teljesen oda van érte, a nő facebookon elrejtette a kapcsolati állapotát h ne legyen nyoma, de a barátjánál még minden változatlan, meg a barátja megy vele mindenfele melóból viszi haza stb. Nekem tetszett a pasi de lenyùlta ez a nő, már tudom h sose fogom érdekelni a srácot, de iszonyat bánt h így hülyére veszi, nekem is rosszat tett, meg a barátjával is tisztességtelen. Én meg neki sirtam el mindent a sráccal kapcsolatban mert azt hittem barátnők vagyunk. Egy helyen melózunk igy marha kellemetlen a srác előtt is szégyenlem magam, sose volt nagy önbizalmam, a nőt meg nem értem mit miért tesz de visszataszító.

25 /L


2014. dec. 20. 13:18
 1/5 RRR ***** válasza:
75%

mert egy lelki nyomoronc


te meg ne szégyelld magad,neked van erre a legkevesebb okod

2014. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nana... nem éltél még hosszú kapcsolatban, nem tudhatod, h mennyire el tudnak fajulni a dolgok, és milyen uncsi lesz egy idő után.. ez persze nem megoldás, amit a csaj csinál.. de majd minden kiderül, és még lehet h együtt lehettek a sráccal :)
2014. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert mindig a szerető marad egyedül....
2014. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A srác tudja h odavagyok érte, már mindenki tudja, komolyan kellemetlenül érzem magam, nem is tudom h hozhattam v hoztak ilyen kellemetlen helyzetbe. Pedig azt hiszem bele tudtam volna szeretni de nagyon, persze h is lett volna olyan mázlim h neki én kelljek, mikor egy ilyen nő ùgy el tudta csábítani, hihetetlen esküszöm még filmbe nem láttam ehhez hasonlót ahogy ez a csaj a szavakat forgatja mindig tudja h adott helyzetbe h reagáljon h előnye legyen belőlle.
2014. dec. 20. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
vannak ravasz nők és hülye pasik, ez egy ilyen dolog :D neked majd lesz egy jobb
2014. dec. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!