Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Tényleg ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Tényleg ne legyenek előítéleteim?

Figyelt kérdés

3 hete randizgatok egy focistával...Igen,mint minden embernek nekem is megvan a róluk kialakított képem. De a sok csalódás ellenére,egyszerűen ő valahogy mégis megfogott... A találkozók után,nem kötöttünk ki egyszerre az ágyban,és nem is erőlteti a dolgot,mivel megszeretne jobban ismerni. A szilvesztert is már együtt tervezi velem. De ezek ellenére azért ott van bennem a félsz,ha ilyen fél napokig nem keres. Lehet okom aggódni?:( Nem merek már senki előtt megnyílni,és attól félek,hogy előtte sem fog menni. Pedig ilyenkor már rég,oda meg vissza szoktam lenni a pasikért,de egyszerűen még nem merem kimutatni...

Mindketten 21 évesek vagyunk


2014. dec. 20. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen a focistákkal szembeni előítélet? Kajak nekem egy sincs. :D
2014. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fél nap az semmi
2014. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végülis csak mindegyik egyik buliból a másikba jár. És a gyönyörű barátnőjüket is szanaszét csalják :D Ezeket értem az előítéleteim alatt... Én meg csak egy egyszerű sima egyetemista vagyok,aki csak a műszaki pályán fog érvényesülni..
2014. dec. 20. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ááá szerintem nem igaz az minden focistára. Próbáld megismerni jobban, ha tetszik. És ne add magad könnyen. Ha azt kibírja, akkor gondolhatja még komolyan is.
2014. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze nem biztos, hogy ő is olyan. De azért tartok tőle. Nagyszerű pasi amúgy, például egyetemi buliba is eljött csak a kedvemért,mert addig is együtt lehettünk.
2014. dec. 20. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy ne érje a lábát víz, mert kirügyezik! Tudniillik a magyar focistáknak botlábuk van.
2014. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!