Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A túl érzelmes, romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl érzelmes, romantikus férfiak mit csinálhatnak, hogy boldogok legyenek?

Figyelt kérdés

Sok barátnőm volt már, de mégsem volt egy sem közülük, aki közel állt volna hozzám "lelkiekben". Ezzel megpróbáltam nem foglalkozni, elnyomni magamban, gondolva, hogy minden nem kaphatok meg egy kapcsolatban. Azonban magamat is és őket is becsaptam, hogy úgy tettem, boldog lehet velük, mert nem tudtam beléjük szeretni. Még így is éveket tudtam együtt lenni olyan lányokkal, akikbe soha nem voltam szerelmes. Hiába volt ugyanis szexuális vágy, fizikai vonzalom, hiába volt némely lány okos és érdekes, mégsem láttam bennük azt a lelkivilágot, amivel én rendelkezem, márpedig én ha valamibe, ebbe tudok igazán beleszeretni. Azt akarom érezni egy nővel, hogy megáll az egész világ. Hogy benne megtalálom önmagamat is, amikor a szemébe nézek. Aki mellett soha nem kell hazudnom, mert ismer, ahogy én is őt. És nem a "külvilágnak" élünk, hogy elismerjenek, hanem csak magunknak, a külön világunknak.

A haverjaim szerint szimplán idióta vagyok, mert önmagammal nem járhatok és meg kell tanulnom elfogadni másokat, nem lehetetlent elvárni. De én nem tudom kiverni a fejemből, hogy létezhet valahol egy lány, aki nagyon hasonlít rám és Ő is engem keres...


2014. okt. 14. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen lány. Egy jó tanács: ahhoz, hogy egy lány tudja, mit tartasz fontosnak, el kell mondani neki, egyértelműen fel kéne vázolni nekik. Így hogyan tudnák, te mire vágysz, ha csak elvársz és nem hagyod, hogy megismerjenek. És az elvárásaid miatt te sem tudsz kilépni a magad felállította falaid közül és lehet, hogy meg sem akarod tudat alatt ismerni igazán a másikat. Legyél nyitottabb. ALáírom sok lány van, aki messze más dimenziókban él, mint te és én (magamat ide írom, mert hasonló vagyok), de akad elvétve olyan lány is, akire vágyunk. Csak nem eleve a max elvárásokkal, megideologizált képpel kell "elindulni a batyuddal ismerkedni". Az ítélkezés megfoszt a boldogságtól. Ismerd meg magadat és mást is mélyebben.
2014. okt. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pedig ilyen érzékeny lelkű,romantikus nő nincsen,ezt is a propaganda erőltette a férfiakba.Egy elképzelt ideál sajnos.



valójában csupán tárgyak.Tárgyat meg nem lehet szeretni.

2014. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt akár én is kérdzhettem volna.


1.Találsz valakit aki tényleg ilyen


2.Drog és egyéb tudatmódosítok. Igaz csak illúzióa a bodogságnak, de kit érdekel, ha jó. (Ezt csa végő stádiumban érdemes, mikor már úgyis "2 lábon járó hulla" vagy).

2014. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na azt gyorsan felejtsd el, bárkivel is lehetsz valaha lehetsz teljesen őszinte.


Csajunknak sem mesélünk pl. vele nem megvalósítható szexuális fantáziáinkról, de az sem egészséges ha gyengeségeidről sokat lelkizel, mert ezzel csak rombolod a megbecsülhetőségedet.

2014. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Szép a világ ezt olvasva. Manapság beugró hoogy az ember játsza a keménylegényt meg az érzéketlen Khaldrogo szerű ösztönembert?

2014. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!