Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő srácok, megeshet hogy?

Figyelt kérdés
Megtetszik egy lány, ezért nem akarjátok többé látni, nehogy a kapcsolatotok rovására menjen. Vagy ha tetszik valaki, akkor is szeretnétek látni, ha van barátnőtök?

2014. dec. 21. 03:43
 1/7 anonim válasza:
ha megtetszik akor baj van :P Viszont fiu vagy .. szoval ez lehet pilanatnyi erzes , de ha nm az akor keresd meg
2014. dec. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Parkapcsolatban elo fiukent szinte minden velem szembe jovo no megtetszik, es elkepzelem, milyen lenne vele a szex.

De a parkapcsolat nem csak a szexrol szol, es a baratnom van olyan ertekes szamomra, hogy cserebe lemonjak a szexrol mindenki massal. :)

2014. dec. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neeem, az hogy megtetszik valaki az nem azt jelenti h meg fogom dugni.
2014. dec. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ki beszél itt a szexről?

Tegyük fel, hogy egy lánnyal rendszeresen találkozol, mert egy helyen dolgoztok. A lány eléggé felkelti az érdeklődéseteket. Emiatt ott hagynátok azt a munkahelyet (úgy hogy van màsik, mivel csak diákmunkáról van szó)?

2014. dec. 21. 04:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit ertesz azalatt, hogy felkelti az erdeklodesemet?

Szexualisan felkeltheti, mert gyarlo leny vagyok, baratilag is felkeltheti, mert baratkozni jo.

De szerelmes nem leszek bele, ha van rendes kapcsolatom, mert akkor a paromat szeretem.

2014. dec. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy megtetszik. Nagyon. És félsz attól, hogy később esetleg komolyabbá válnak a dolgok benned, és félted a kapcsolatod.
2014. dec. 21. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jön valaki akibe belezúgsz annak ellenére,hogy van barátnőd akkor a kapcsolatoddal van baj alapvetően. Az érzéseidről nem tehetsz. Ha nem ebbe a lányba szeretsz bele mert preventálod azzal,hogy otthagyod a munkahelyed akkor majd jön másik, örökké meg nem menekülhetsz. én így látom.
2014. dec. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!