Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek barátja/barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek barátja/barátnője van, akkor már nem is találkozhat az ellenkező nemű barátaival?

Figyelt kérdés

Én találkoztam, és eszembe sem jutott, hogy ez rosszul esne a pasimnak, amikor volt. Hiszen csak a barátaimmal találkoztam, akik történetesen fiúk. Most van egy nagyon jó fiú barátom, akivel majdnem minden héten elmegyünk valahova. Anyukám, nővérem, meg egyik barátnőm meg állandóan azzal csesztetnek, hogy mit szól hozzá a barátnője, hogyhogy nem féltékeny, meg ilyenek. Mégis mi oka lenne rá? Azért, mert nincs farkam, már nem is lóghatok vele? :D

És nem, a barátnőjét nem zavarja.


Titeket zavarna?


19/L


2014. dec. 21. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenki más, ha titeket nem zavar ez van. Engem pl. zavarna.
2014. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem értem, ebbe mit szólnak be mások, ha se őt, se téged, se a csaját nem zavarja. közük nincs hozzá.
2014. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rosszul esne!

Lány vagyok,de elengedném attól függ,hogy hova.Bulizni lányokkal nélkülem biztos nem ! Fiúkkal oké.

Moziba,ezek elengedném kajálni a lány barátaival is.:)

17/L

2014. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Fu, utalnam is, ha az aktualis baratnom megszabna, hogy nem talalkozhatnek lany haverokkal...szoval en sem szolok bele ebbe, amig becsuletes, es leinformalhato.
2014. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De igen, találkozhatna! Egy párkapcsolat nem a másik kisajátításáról szól.
2014. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem zavarna,ha a pasim találkozgatna a lány barátaival,főleg ha sűrűn.
2014. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ti komolyan ennyire nem bíztok a párotokban? az én barátomnak is vannak lányismerősei (a barát azért erős szó), akikkel jóban van, némelyik elég szép is, mégsem kezdek hisztériázni, ha velük lóg. egyszerűen azért, mert tudom, hogy belém szerelmes és sosem csalna meg.
2014. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de találkozhat
2014. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
miért szavaztatok le? fáj, hogy titeket nem szeretnek eléggé? lúzerek
2014. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem szinte csak fiúbarátaim vannak, simán találkozgatok velük, páromat nem zavarja... sőt, néha ő is csatlakozik :) és ha neki vannak lánybarátai, akkor ugyanez.

A legjobb fiúbarátom járt úgy, hogy ismerkedett egy csajjal, és a leányzó azzal kezdte, hogy ha ők összejönnek, akkor nem találkozhat többet velem... persze a srácnak volt annyi esze, hogy elhajtotta a csajt... ha valaki úgy jön össze a másikkal, hogy mindjárt szabályokat szab, akkor az felejtős...

Mondjuk én nem hetente találkozom velük, hanem valamivel ritkábban, és ha ők mondjuk összejönnek valakivel, akkor nyilván nem lógok a nyakukon, hanem elfogadom, hogy a párjával tölt több időt.


25/l

2014. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!