Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd már elegem lenni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd már elegem lenni, hogy a barátom állandóan kritizál. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval, kezdjük ott, hogy a barátom alakja se tökéletes. Mégse mondtam rá SOHA, de soha semmi sértőt, sőt. Mindig amikor elkezdte magát kritizálni, hogy ez meg az nem tetszik neki, mondtam hogy hagyja, nekem tökéletes így. Ez azért van, mert régen elég kövér volt, fogyókúrával es kondival sikerült lefogynia. Most úgy néz ki hogy teljesen ki van gyúrva, de a hasán van még egy kis felesleg, tehát nem kockás, de ez az alakja miatt is van. (Ez se tetszik neki, de mindig probálom vígasztalni.) Mivel több mint 2 éve kondizik, és kövér volt ezért nagyon ki van éleződve a nők/lányok alakjára. Én vékony vagyok (168cm 52-53kg), nem is ezzel van a baja, hanem a fenekemmel, hogy nem elég nagy. Azt tisztáznám, hogy a mellem az nagy, tehát nem elöl deszka, hátul léc vagyok. A környezetemből nagyon sok pozitív visszajelzést kapok, és még a lányok (!) is azt mondják, hogy milyen jó alakom van. A fenekem NEM lapos, hanem kicsi de kerek. Oké, nem mondom hogy tökéletes, lenne mit dolgozni rajta de nekem így is megfelel, szerintem nincs vele gond. Mivel a barátom mindig a tökéletességre törekedik (magánál es nálam is), ezért állandóan felhozza, hogy kezdhetnék vele valamit. Meg szerinte mindig lehet rajta "jobbítani", mindig lehet rajta még dolgozni. Mellesleg neki az a lényeg, hogy nagy legyen. Szerinte az enyém kicsi és úgy van vele, hogy minél nagyobb annál jobb, persze a normális kereteken belül és ne legyen hájas. Ez nekem tök rosszul esik, mert mindenki más dicsér hogy milyen jó alakom, a barátom meg mindig ezt hozza fel nekem hogy nem elég jó. Már többször is megkértem hogy hagyja abba, mert nem esik jól, de akkor még ő van felháborodva hogy csak szakmai szempontból nézi, meg csak azt akarja hogy jobb legyek. Amikor megismert akkor is ilyen voltam, úgyhogy nem is értem mi baja van. Több mint 1 éve vagyunk együtt.

Szerintetek igaza van, vagy csak én reagálom túl? Kiváncsi lennék idegenek véleményére is. Ezzel a helyzettel mit tudnék csinálni? 17 évesek vagyunk.


2014. dec. 21. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasid rád vetíti ki a kisebbségi komplexusát.Én addig hagynám ott a francba,míg teljesen tönkre nem vágja az önértékelésemet.
2014. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már csak kíváncsiságból is a fejéhez vágnám azt, hogy "ha nem tetszik, keress mást".
2014. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ilyen hosszú lett, remélem néhany azért elolvassátok.:)
2014. dec. 21. 14:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ, hát még nem tudom mi lesz, de már kezd elegem lenni.
2014. dec. 21. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez így nem fog menni. Azt mondom hagyd ott, keress egy olyant, aki megérdemel. Majd ő nem fogja kritizálni a tested, hanem elfogad tégedet úgy, ahogy vagy.
2014. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó vagy úgy, ahogy vagy.
2014. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak az idegesít a legjobban, hogy ha én elfogadom így ahogy van, és nekem megfelel akkor ő miért nem tud elfogadni? Miért akar minden áron megváltoztatni?
2014. dec. 21. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha nagyobb se**ed lenne akkor azon akarna alakítani:)Ő bizony az a tipus aki soha semmivel sem elégedett.Biztosan jobban nézel ki mint ő,ez a baja.Én nem sokáig tűrném ha állandóan kritizálna.
2014. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neki el lehet menni. Ha én elégedett vagyok magammal, nem hagynám hogy a barátom kritizáljon.
2014. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!