Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Szerintetek mit csináljak? Nagyon tetszik ez a srác!

Figyelt kérdés
Van egy srác, tinderen ismerkedtem meg vele, aztán skypera váltottunk, annyira más mint a többiek. Aztán éjjel nappal beszéltünk kb, és mindig a tudtomra adta, hogy mennyire szeret velem beszélni, hogy vonzódik hozzám, hogy okosnak tart, aztán ez bennem egy kis riadót fújatott, és elvileg másképp viselkedtem, aminek hatására azt találtam mondani, hogy lehet, hogy azért, mert, félek, hogy jobban megkedvelem, mint kellene, aztán írtam, hogy megyek aludni, ott még viccelődött, jó éjt kívánt, szép álmokat, de azóta nem beszéltünk, és fent van, de nem ír. Mit csináljak, hogy ne legyen kínos vagy hogy verjem ki a fejemből?
2014. dec. 21. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez már valóban vészhelyzet!

Írj neki te és alaposan cseszd le amiért nem írt korábban!

2014. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:

Köszönj rá és beszélgess vele. Nyugodtan ráírhatsz, nem kínos, és folytatjátok. Valószínűleg ha egy társkeresőről ismert meg, nem Te vagy az egyetlen akivel beszélget, pláne ha ilyen különleges, lehet ezért nem annyira motivált, hogy csak ő írjon. Ha mégis elfelejteni akarod, szintén itt a válasz, társkeresőn ismerkedtetek, nem Te leszel számára az egyetlen amíg tényleg nem komolyodik a dolog, nyugodtan keresgélj tovább..:)

(De akkor se ciki ha Te írsz rá.. Veszíteni nem fogsz többet, mint most így..)

2014. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem a társkereső a lényeg, már rég le is töröltük. Csak most nem venné ki úgy magát, hogy én nagyon nyomulok.
2014. dec. 21. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy neten történő köszönés nem egyenértékű azzal mintha a gatyájában matatnál.
2014. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!