Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz vagyok mert az érdekeseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vagyok mert az érdekesebb/jóképűbb srác tetszik? Aki viszont kevésbé törődő.

Figyelt kérdés

Mostanában két srác is próbálkozik nálam. Mindketten 21 évesek.


Az egyiknek elég sok élettapasztalata van, sokat utazik belföldön és rengeteg érdekes sztorija van, pl. csak idén nyáron lakott öt különböző városban barátainál/ismerőseinél, volt a Balatonon vöröskeresztes önkéntes, kamionos sofőrkísérő, volt két fesztiválon is, stb. Mindig van mit mesélnie és ahhoz érdekes gondolatokat fűznie. Hosszúkás szőke hajú, elég jól néz ki.

Viszont ritkán keres. 10 napja ismerem; azóta a találkozás óta kb. 3-szor írt rám, viszont célozgatott rá hogy el fog majd hívni randizni, mert inkább ott szeret ismerkedni.


A másik srác elég unalmasnak tűnik, általában csak sorozatokról, filmekről beszélne, vagy hasonló dolgokról, amiket otthon ülve is meg lehet tapasztalni. Vannak érdekes gondolatai azért a világról.

Teljesen átlagos kinézetű, nem ronda, nem is Brad Pitt. Teljesen stílus nélküli egyenhaja van, amilyen 10-ből 7 fiúnak.

Elég sokat is keres engem, szinte minden nap ír nekem és ha nem lenne más dolgom is gondolom órákig írogatnánk egymásnak. Kb. 2 hete ismerem.


18/L


2014. dec. 1. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyébként várd ki a végét, hogy az első srác mennyire törődő! Ő maga mondta, hogy inkább randin szeret ismerkedni. Lehet, hogy kapcsolatban nagyon is törődő. :)

2014. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Minden no ilyen...Jol be valasztotok mindig.
2014. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Csak felszínes,mint az összes nő...

Majd kérdezd meg ugyanitt kis idő múlva,hogy miért nem vagy boldog,és miért nincsen olyan pasi,aki megbecsülne...Pedig van,csak mint te is látod,nem tudod értékelni...ennyit erről...

2014. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A második fiút eléggé leírtad, úgyhogy az ő érdekében inkább ne beszélj vele. Az első fiúval meg találkozz, majd eldől mi lesz.
2014. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jellemző!
2014. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyiküket sem ismered még nagyon, de ha döntésre kerül a sor, azt válaszd, akivel jobban érzed magad, akihez jobban vonzódsz.

Nem biztos, hogy jól választasz az érdekesebb sráccal, de ha már valakit az elején unsz, azzal később csak rosszabb lesz, ezt már tapasztaltam.

2014. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

A mesélnivalók egy idő után elfogynak, és utána már csak a "ritkán keres" marad az első srácból. Valahogy nem tudom elképzelni azt, hogy aki ennyit utazik, jár az országban ide oda, majd téged is magával visz mindenhova ahova megy. Akkor meg majd az lesz a gond.

A másik pasi lehet, hogy törődne is veled, nem pedig csak mesélgetne. Persze stílus nélküli haja van, így már nem is éri meg vele jobban megismerkedni....

2014. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Emberek, mégis honnan tudjátok, hogy az első srác milyen egy párkapcsolatban? 10 napja ismerik egymást, és még nem is randiztak. Nincs információ arról, hogy mennyire törődő.
2014. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz, csak egy felszínes pi...
2014. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Megszokhattuk már a nőktől, hogy inkább a testet választják, mint a törődést. Felszínes az összes.
2014. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!