Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntsem el, hogy kivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsem el, hogy kivel akarok járni?

Figyelt kérdés
van pár fiubarátom aki szeretne de nemtudom ,hogy kivellenne jó és ha elistutam dönteni akkor félek ,hgy a másik besérősik vagy valami.... eddig vártam hogy megtudom melyik jön be azota megintjött 2-3 meg ment 1-2 éshát ahhjj

2014. dec. 21. 23:05
 1/6 aladar12 ***** válasza:
mindig a bal a jó!
2014. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy pénzt.
2014. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

menj sorba!


vagy ne a haverjaid közül válassz...

2014. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát te hülye vagy o.O

egyet válassz a többi nem fog többet beszélni veled

vagy hivd meg mindet és dugjatok egy nagyot

2014. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
arra még nem gondoltál, hogy azzal kellene, akibe szerelmes vagy?
2014. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a baj ,hogy vanank akik belém szerelmesek de nekem nemtetszenek.. anank akik szeretnek de én is szeretem dehát na és még van egy olyan réteg is aki megdugniakar ők nemérdeelnek
2014. dec. 22. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!