Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok benne biztos hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok benne biztos hogy akarok e járni vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel kb 1 hónapja kavarok és rákérdezett hogy nem akarok e többet..és valamiért félek igent mondani, kételyeim vannak, viszont elvesziteni sem akarom.kb fél éve ért véget a két éves kapcsolatom és nem érzem azt hogy kész lennék egy kapcsolatra..barátnőm szerint soha nem fogom at érezni hogy kész vagyok..szerintetek? adjak ennek esélyt?
2014. nov. 30. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Senkivel ne kavarj és ne járj addig, amíg nem vagy szerelmes belé.
2014. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bablevest kavarod vele együtt?
2014. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ez elég fura válasz..azért kössz.
2014. nov. 30. 22:06
 4/11 A kérdező kommentje:
2: lehetne értelmes választ?
2014. nov. 30. 22:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem volt a mostani fiú előtt már valaki a 2 éves után?

Úgy értem,hogy a kettő között.

2014. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem volt olyan akivel "kavartam", de természetesen beszélgettem, ismerkedtem. miért?
2014. nov. 30. 22:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó,csak mert mintha az exem irta volna ,aki 2 éves kapcsolat után pár héttel velem jött össze,és megvárta mig belé szeretek,aztán dobott azért,akivel 2 évet vol.
2014. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hűha. amúgy ez az amiért félek, hogy lehet nem fogom magam jólérezni, meggondolom magam és akkor szakitanom kell..utálok szakitani. főleg hogy azt látom rajta hogy talán ő jobban ragaszkodik hozzám, és lehet hogy előbb is szeretne belém.nem akarom bántani.
2014. nov. 30. 22:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért fura az első válasz? Csak szerintem evidens, hogy nem lépek kapcsolatba olyannal, aki iránt nem érzek szerelmet? De még csak nem is kavarok vele? Egyáltalán, senkivel sem kavarok?
2014. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nemtudom, szerintem nem kell feltétlenül szerelmes lenni ahhoz hogy kapcsolatba lépj..az kialakul idővel.szerintem elég hogy érzel valamit már iránta..de még nem vagy szerelmes.
2014. nov. 30. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!