Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha megtudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wilson77 kérdése:

Ti mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a párotok egy másik pasival megy moziba, mert ők régóta barátok?

Figyelt kérdés
És ezt egy nappal előtte jelenti be...

2014. dec. 22. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem tennék, "barátok" nincs gondom azzal ha találkoznak.
2014. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
12%
szétrobbanák..
2014. dec. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén nem tetszene az ötlet...
2014. dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Megmondanám az anyukájának.
2014. dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha akkor derülne ki, hogy barátok, akkor eléggé meglepődnék, hogy ha olyan jó barátok, akkor hogy hogy nem tudtam róla eddig.

És persze ha én is szeretném megnézni azt a filmet, de nem velem nézné meg, hanem mással, és én nem mehetnék velük, az sem tetszene.

2014. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem izgulnék, ha előtte bemutatja a faszit, és pár percet egyedül hagyna vele!!!
2014. dec. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A 6# válasz jó ötlet! Megy mindnenkinek a zöld ujj.
2014. dec. 22. 09:00
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

7. Mindenkinek? Még a barátnőmnek is??

Te megujjaztad a barátnőmet?!?!!??!

2014. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez sok dologtól függ. Én is mentem már legjobb lány barátommal moziba. Te tudod eldönteni, hogy mennyire bízol meg a párodban. De ha randi lenne akkor kétlem ,h így egy az egyben megmondaná. Szerintem engedd el moziba és ne csinálj műsort azzal többet ártasz,meg ha el akar menni tőled előbb utóbb úgyis el fog.
2014. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!