Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság miért ismerkedünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ismerkedünk kb. korunkbeliekkel? Régen sokkal általánosabb és normálisabb volt az 5-15 éves korkülönbség. Mostanra mi változott?

Figyelt kérdés

A nagyszüleimnél 11 év és 7 év a korkülönbség a férfiak javára, a szüleimnél 5 év apa javára.


Nekem meg még nem volt nálam 3 évnél fiatalabb barátnőm, vagy partnerem sem soha. Ez miért van így? Mitől van az, hogy régen az volt a gyakoribb hogy a férfi idősebb 5-15 évvel, ma meg az a gyakoribb, hogy a felek között még 5 év sincs.


2014. dec. 22. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ma is elég változó a körkülönbség a párok között. Szerintem nem változott ebben semmi. Sőt. Az én barátnőim 3-15 évvel voltak fiatalabbak nálam. Jelenlegi is 11 évvel...
2014. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Manapság már a mai fiatalok sokkal érettebbek .

A másik pedig az hogy 15 év rengeteg sok , más gondolkodási mód, amikor a nő még bulizgatna a férfi már kiöregszik belőle.

2014. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Manapság eldöntheti mindenki kit akar párjának, régebben amikor a nőket meg úgy adták a pasikhoz, azok persze, hogy általában a jóval fiatalabbakat választották. De szerintem jóval ideálisabb a hasonló korú pár mint a sokkal idősebb / fiatalabb, önszántából a többség korabelit választ.
2014. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez az első kérdés itt, amiben tényleg helye van a manapság szónak, nem csak önigazolásra szánják.

a választ nem tudom. nálam nem gond a korkülönbség, mégis korombelivel vagyok én is.

2014. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudnám elképzelni, hogy ennyivel idősebb párom legyen.

A legidősebb 3 és fél évvel volt idősebb. A többi velem egykorú, vagy fiatalabb volt, mint én.

26 vagyok, hideg kiráz egy 30+ pasitól.

A fiatalabbak meg bejönnek.

2014. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Mert ma totál ostobák az emberek. Inkább egy vele egykorúval van, mert azt hiszi hogy az a jó, közben meg rohadtul nem tud mit nyújtani egy olyan kis málészájú, aztán csak pislog mikor a barátnők mesélik az élményeiket!

A másik meg: a nők sokkal hamarabb öregednek! Így hosszú távon is mindenki a 10+os korkülönbséggel jár jól!

2014. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Haha, régen az is menő volt, hogy 13 éves kislányokat adtak hozzá 30 éves férfiakhoz.

Fúj.

2014. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A nők sokkal hamarabb öregednek!"

Hát igen, mert rabszolgának használják őket a férfiak, túl vannak hajszolva, jó, hogy öregszenek szerencsétlenek. A férfi munka után hazamegy, azt mereszti a seggét, de legyen tiszta a lakás, legyen tiszta ruha, legyen meleg zaba, mikor a nő ugyanúgy kidolgozza magát. Ja és a kölykök is legyenek ellátva.... ő meg tv-zik, sörözik, haverozik, vagy pusztul az ágyban.... szóval érthető, hogy lassabban öregszik....

2014. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az ideális korkülönbséget 4-8 év közé tenném a férfi javára.
2014. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!