Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek számít e a kor, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számít e a kor, a távolság és az hogy a másiknak már van gyereke egy régebbi kapcsolatából?

Figyelt kérdés

Szerintem igen. Szerintetek is? A válaszhoz, véleményetekhez, írjátok oda a nemeteket és az életkorotokat is.

L/25



2014. dec. 21. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Helyzet- és egyénfüggő.

Régebben egyszer engem nem zavart volna a korkülönbség és a távolság. A lányt a távolság zavarta, főleg ezért nem lett tartós.

Ha jól kijöttök nagyon, akkor nem számít szerintem. Más kérdés, hogy nem keresem direkt az ilyen kapcsolatot, de alakulhat így.

A gyerek elsőre számít, zavaró, de ha jól kijövünk, "megbocsátható" lehet.

38 F

2014. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kor egyes szinteken igen, a távolság áthidalható, a gyerek meg egyénfüggő.


Nem, életkor.

2014. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem (az én véleményem), nagyon is számít mind a kor mind a távolság mind az h a kiszemeltemnek van e gyereke.

Számomra fontos h a közelembe lakjon, számithassak rá, szerintem az nem kapcsolat ha pl. 2 hetente látom a páromat mert Ő pl. Budapesti Én meg szegedi, mert ugye drága a busz, a benzinpénz, meg motoszkál bennem a féltékenység is. Bár volt már távkapcsolatom a megye másik végén lakott az illető , de elég is volt feladtam az h heti 1 délutánt találkoztunk az nem volt elég (főleg h diákok voltunk mind2en) nem tudott az a valami kialakulni amit szerelemnek hívunk, ill az se jó ha csak neten beszéltek a pároddal (főleg h utálok orákig csetelni meg telefonon beszélni.)

Kor: Soha nem értettem és soha nem is fogom megérteni azokat a korombeli vagy nállam fiatalabb lányokat akik 10-20 évvel idősebb pasival járnak.. Soha... Én egyáltalán nem tartom vonzónak a nállam jócskán idősebb apám korabeli pasikat. Meg teljesen mások lennénk, ő már épp családot akarna, én meg mennék mindenhova, meg persze a problémák se ugyanazok, meg szerintem tök jó érzés, felbecsülhetetlen mikor van egy párod aki korodbeli, és olyanokról tudtok dumálni hogy mi volt a menő meg a ciki általános iskolában, kiderül hogy ugyanazokat a dolgokat gyüjtöttétek, meg ugyanazokat a rajzfilmeket szerettétek még gyerekként :)

Nekem az idősebb pasik olyanokkal ajánlgatták magukat h ők már komolyak meg lakásuk van, meg h a korombeli pasik bánthatnak (testileg lelkileg) meg otthagynak ha összeveszünk, meg megcsalnak (közbe megcsalhat egy 40-50 éves is) de ez hülyeség!!! Egy ismerősöm 25 évesen egy 47 éves pasival járt eggyütt de soha nem engedte el sehova, még dolgozni sem, hogy nehogy megcsalja, meg verte is!! (bár tudom ez nem kor függő) de az idősebb pasiról, aki apám korabeli mindig csak az jutna eszembe hogy olyan mintha apámmal lennék együtt... brrr....

Gyerek: Nálam az teljesen kizáró ok. Igen önző vagyok, mert én nem jönnék össze olyan pasival akinek elöttem már egy nőtöl született gyereke, meg én nem más gyerekét akarom dajkálgatni, hanem majd 1x sajátot akarok (majd 10 év mulva soha nem akartam 20on évesen szülő lenni), meg én azokba a pasikban akiknek gyerekük van, nem a férfit, hanem az apát látnám csak, ill ahhoz alkalmazkodni se tudnék h ő mikor megy láthatásra, ilyesmik meg gyerektartást kell fizetnie, ami meg minusz, ill nekem kellene alkalmazkodnom a gyerekhez hogy elfogadjon,stb.....

Serintem ezek a dolgok igenis hogy számítanak!!!

2014. dec. 21. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Van akinek számít, van akinek nem. De ez a kérdés is felesleges volt, úgy látom.
2014. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki neked számít.


A távolság idővel megoldható egyesek esetében, ha később se megoldható, akkor tényleg bajos lehet. Ha viszont látható egy közös pont a jövőben belátható időn belül, akkor az már vkinek elég lehet.


A kor olyan dolog, h vki biztonságban érzi, ha egy sokkal idősebb pasi mellett lehet, vki szerint a szex is jobb egy idősebb pasival, ez lehet, h vmi betegség, de ezt is el kell fogadni, h van ilyen. Ismerek én is ilyet, én is ámulok az ilyeneken, de most mit mondjak erre? Ha lányom lesz egyszer, akkor próbálom terelgetni a jó irányba, de, ha ez lesz, akkor ezt kell elfogadni, ha eltiltja, vagy vmi hasonlót csinál a szülő, akkor még jobban egymáséi lesznek valszeg, én erről ezt gondolom.


A gyerek pedig sztem nem akkora ügy, ha két ember annyira kijön, bár tény, h jobb, ha fullosan nála van a gyerek, s az apja nem sza**l utána már.


25F

2014. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem igen, nagyon is. Legyen nállam max 3 évvel idősebb többel NE!
2014. dec. 28. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
25-öt írtam??? 28 vagyok ám. :DDD
2014. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bizonyos mértékig igen számít mindegyik, de a gyerek kérdésben még fiatal koromból adódóan (24) nem tudok véleményt alkotni, csak a saját tapasztalatomat tudom leírni a másik kettőhöz.


Barátom és köztem 200 km van, 2 hónap múlva leszünk 2 évesek. Ő 30, én pedig 24.

Nagyon jól meg vagyunk együtt, szeretjük egymást.

A távolságot le fogjuk csökkenteni, csak én még suliba járok, ezért ez nem megoldható. Eddig nagyon jól megoldottuk a két város között találkoztunk, szünetben meg vagy nála, vagy nálam.


A kor nem minden. Az érettség a lényeg.

Most te hiába mondod, hogy kor szerint számodra jó lenne egy 28 éves pasi, ha az még nincs kész egy komolyabb kapcsolatra, még szórakozni akar, de te pl már komolyat szeretnél.

A távolság megoldható. Sokan a munka miatt szorulnak rendes kapcsolatból távkapcsiba.


De minden megoldható, ha azt a két fél is akarja, közösek és egyek a szándékaik és nagyon szeretik egymást. :)


24 N

2015. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!