Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj hogy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj hogy meleg vagyok? Párt keresek tartós kapcsolatra eddig ugy voltam vele hogy szeretnék egy gazdag pasit de nem a pénzéért vagy hogy le huzzam csak a jó nyagi létért de első sorban az számit hogy szeresen a pénz nem boldogit de jó van

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az, h meleg vagy, az nem, de a tobbi...mint vmi rossz qrva. persze nem a penzert, de azert megis legyen jo gazdag blablabla..
2014. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nem a pénzéért kell csak jó anyagi létért
2014. dec. 22. 19:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Normalis esetben azt ugy szoktak megoldani, h vki megdolgozik a jo anyagi letert. Amugy hiaba irod h nem a penzert, a jo anyagi let szerited mit jelent? Sok penz nelkul nincs jo anyagi let, tehat tkp. a penzert/jo eletszinvonal/gazdagsag/jomodusag/anyagi biztonsag....vagy neved, ahogy tetszik. Amugy abszolut nem gaz szamodra, h arrol almodozol, h vmi gazdag kitartott szemelye legyel? Ilyen minimalis eletceljaid vannak?
2014. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szerintem meg érdemlem a jó anyagi létet és a boldogságot te nem igy vagy vele?
2014. dec. 22. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Jo, az oke, h boldog szeretnel lenni, meg jomodban elni, persze, h en is ezt szeretnem, de nem mindegy, h ezt milyen modon ered el, ill. milyen aron. Mert vagy tenyleg megismerkedsz valakivel, akit szeretsz, meg minden szuper, es mindentol eltekintve, mellesleg meg jo gazdag is, de erre az esely, realisan nezve 1 vagy 2 szazalek....egyeb esetben meg az egesz csak egy erdekkapcsolat....ami a legvaloszinubb, h nalad joval idosebb, testileg nem feltetlenul annyira vonzo szemelyben valosulhat meg. Te bevallalod ot, a jo eletazinvonalert, o bevallalja,h eltart, azert h egy tole joval fiatalabb fiuhoz ferkozzon, es azt kedve szerint iranyitsa, meg hasznalja...szoval tole FUGGSZ, mert ha nem ugy teszel, ahogy neki tetszik, ezzel kockaztatod az anyagi biztonsagodat....ez az egesz meg igy qrva szanalmas. Persze, h fontos az anyagi jolet, de nem minden aron....meg semmi nem megy olyan gyorsan, konnyen, ingyen, mindenert'aldozatot kell hozni, csak nem mindegy milyen modon.
2014. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nekem nem a külső számit és a kor hanem a belső a fontos hogy kedves legyen rendes aranyos de ami a legfontosabb hogy szeresen de nekem nem a pénze kell csak jó anyagi lét
2014. dec. 22. 22:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nem a pénzért, csak a jó anyagi létért? szánalmas. :) minket akár át is vághatsz, de magadat nem.

az egyébként nem baj, hogy meleg vagy, a pénzéhség sokkal inkább probléma.

2014. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés egy oltári baromság és az adminnak ilyeneket kéne szűrnie inkább :)
2015. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenki szeretne jo létben élni. Gondolom ezzel hatalmas nagy ujdonságot mondtam neked! :D
2015. okt. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem baj, hogy meleg vagy. Ezeket a vágyaidat egy ötvenes, cuki, idősödő üzletasszonnyal folytatott, számodra gyümölcsöző kapcsolatban is kiélhetnéd, pl. olyannal, akivel a nagyszüleim szerettek volna összeboronálni 20-25 éves koromban. De nem voltam selyemfiú, és ezt nekik is megmondtam, nem örültek. ;)

Inkább jobban éreztem magam egy olyan kapcsolatban, ahol szerettek, megdolgoztunk mindenért, de rengeteget nevettünk és utaztunk; néha olyan szegények voltunk, hogy a papírtörlőt vágtuk ketté kenyérvágó késsel, betoltuk / betolattuk egymás kocsiját vagy villamossal mentünk, de BOLDOGAK voltunk, tettünk a pénzre! És, hidd el, ez életem egyik legszebb periódusa, hiába van azóta pénzem, nem érdekel annyira, szívesen gondolok vissza ezekre az időkre. Szerintem inkább az örömet keresd, mint a pénzt, s boldogabb leszel!

2017. ápr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!