Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZAVARNA TITEKET?

Figyelt kérdés

Ha a párotoknak vagy esetleg az ellenkezőnemből a kiszemeltnek van pattanása?

Minimális van nekem,és nem kenek rá semmit ami elfedné,mert csak rosszabb lenne,bár nem feltűnő annyira de nem kenem ilyen foskenceficékkel.

Lány vagyok,soha senki nem főleg a kapcsolatban de én ezt hátránynak érzem.

Szerintetek?



2014. dec. 22. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehet pattanása. Elmúlik. Akit ilyen zavar arra nem tudok mit mondani.
2014. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2014. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Soha senki nem szólt* (najóó max.pár éve csúfolódásból osztálytársak)

Nem állandó probléma,de engem nagyon zavar.

2014. dec. 22. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:

AHA!! szóval akkor még is csak szóltak miatta..háááháhá, sejtettem....


hát kérdező,, semmit.. gondolj rá úgy mint,, ettől cukibb vagy

2014. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem zavarna!

Ha meg neked szóltAK az múlt idő,ne foglalkozz vele.

Erről senki nem tehet.A másik nem azt írtad nem vészes egyáltalán? Akkor meg? ;)

2014. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 18 éves korodra sem múlik el érdemes lenne orvost felkeresned, mivel hormonális rendellenességet is jelezhet. Nyilván néha 1-1 pattanás a menstruáció közeledtével, vagy alatta normális és elfogadható, de az, ha állandóan jelen vannak, és több is, az nem utal semmi jóra. Nem feltétlenül külsőleg kell őket kezelni "kenceficékkel", bár ha szép arcbőrt szeretnénk, nem árt kívülről is megadni neki a megfelelő ápolást. Belsőleg pedig a táplálkozásra kell nagyon odafigyelni, elhagyni a zsíros, pattanásos bőrt okozó élelmiszereket, sportolni, egy kiegyensúlyoztt, egészséges életmódra váltani. Ezért nem csak a bőrünk, az egész testünk is hálás lesz. Ha pedig jól nézünk ki - szép a bőrünk, feszes a testünk a sporttól, csillog a hajunk az egészséges táplálkozástól, stb. - megnő az önbizalmunk, ezáltal könnyebb lesz emberi kapcsolatokat teremteni, és párt találni is. Nem pedig azon kell aggódnunk, hogy zavarja-e vajon a kiszemelt pasit az elkapart ragya a homlokunkon, amiért más beszól (csak letagadjuk...).
2014. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!