Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghasonlok önmagammal, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghasonlok önmagammal, mert nem tudom hogy a barátnőmmel csak a vagyonuk és a kapcsolataik miatt vagyok-e még együtt. Honnan tudhatnám?

Figyelt kérdés

Ő az első barátnőm, aki gazdag. Az apja valamilyen nagy hatalmú (de országos szinten nem túl ismert) politikus. Őelőtte még sosem voltak hosszabb kapcsolataim, a leghosszabb is csak egy éves volt. Sok lánnyal szexeltem és nehezen maradtam meg egy mellett. De amire mindig büszke voltam, az volt, hogy mindig képes voltam elsétálni és sosem ragadtam bele érzelmileg annyira egy kapcsolatba, hogy aztán hónapokig fájjon ha elváltak az útjaink.


Most viszont úgy érzem meghasonlok önmagammal, mert nem tudom hogy azért vagyok-e a csinos, kedves barátnőmmel, mert tényleg annyira szeretem és vele képzelném el hosszabb távon is, vagy azért vagyok vele (lassan 3 éve), mert később segíthetne az életben a családja vagyona és befolyása. Szeretem őt, de félek hogy van a fejemben egy ilyen hátsó szándék, amiről nem is tudok.


24/F


2014. dec. 22. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Teszteld magad,alig talalkoztok hianyzik e tenyleg ugy,faj e hogy nincs veled..

Majd semmit ne fogadj el tole,hozzatok/hozzad menjetek..

Ha hianyzik,es akarod akkor valoszinu szereted,ha meg a penzere sincs szukseges akkor + pont.

Bar hosszutavon jol jon!

2014. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha le sz*rod a pénzét és csak a lány érdekel akkor meg biztos szereted!:D
2014. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De nem szrja le, mert mindez felmerült benne.
2014. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha van a képben másik lány, akihez jobban vonzódsz, jobban tetszik, de nem ilyen közegbe született bele, akkor szakíts.
2014. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudatosan azt gondolom hogy szeretem őt és nem a családja vagyonáért és hatalmáért vagyok vele.


De most valahogy megjelent a kisördög a fejemben, hogy mi van ha tudat alatt meg azért is vagyok vele, mert őmellette később sokkal könnyebb lehet az életem, mint más lány oldalán. Korábban is voltak hozzá hasonló kedves, aranyos, rendes barátnőim, akik tényleg olyan szeretnivalóak és erősen anyának, feleségnek valóak, de nem voltam velük sokáig. Most meg az jutott eszembe nem rég, hogy azért vagyok vele ilyen régen, mert tudat alatt tudom, hogy az ő hátterével egy csomó később megjelenő nehézséget kiküszöbölhetnék az életben.

2014. dec. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!