Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozott már valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PearlDiver kérdése:

Találkozott már valaki ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Aki boldog kapcsolatban él már egy ideje, mindent megkap, szereti a barátját, de mégis mikor beüt a harmadik fél, nehézséget okoz neki hogy hűséges maradjon. Szánalomból nem utasítja el a másik srácot, pedig érzi hogy ezt kéne.

Ha tud valaki ilyen sztorit, leírná? Azt is, hogy mi lett a vége.

De egyszerű véleményeket is lehet írni.



2014. dec. 23. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok szánalmas ember él a világon, szerintem ez nem annyira ritka eset...
2014. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak szánalomból nem utasítja el a másik srácot, akkor miért lenne nehéz számára hűségesnek maradni?
2014. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha az én kedvesem szánalomból hagyná, hogy udvaroljanak neki, nem igazán venném jó néven...

Szerintem akkor már nem hűséges az aktuális párjához.

2014. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi az hogy szánalomból nem? Szóval ezt most próbálom értelmezni, "eh, milyen szánalmas hogy itt udvarol nekem,, naah mind1 egye fene hagyom neki"...
2014. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ha valaki tényleg szereti a barátját, akkor nem okoz neki nehézséget szerintem hűségesnek maradni hozzá.

Mi az, hogy szánalomból nem utasítja vissza? Mikor kapcsolatban voltam és próbálkoztak nálam mások is, szépen megmondtam nekik, hogy van barátom, akit szeretek, így nincs esélyük nálam. Pedig aztán utálok másokat megbántani, de ez még mindig jobb, mintha továbbra is reménykednének.

De sok foglalt csaj meg direkt hülyíti ezeket a szegény srácokat, mert növeli az egojukat, hogy a barátjukon kívül másnak is tetszenek.

Szóval gyanús nekem ez a "szánalomból nem utasítja el" történet.

23/l

2014. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szimpatikus neki a srác, de közben ellenszenves is. A szánalom az élethelyzete miatt van.
2014. dec. 23. 14:51
 7/7 anonim válasza:
mikor fog esni a hó?
2014. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!