Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, valamelyikőtök találkozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, valamelyikőtök találkozott már ilyen lánnyal? Végül milyen kapcsolat alakult ki közöttetek?

Figyelt kérdés
Elég fura, mert eddig még nem találkoztam olyan csajjal, aki szexi képeket küldözget magáról, magamutogató típus és egyben önbizalomhiányos és szeretethiányos talán egy kicsit, meg eléggé laza, simán lefeküdne bárkivel, közben meg értelmes, rendes, nem egy beképzelt, utálatos hárpia, mint az ilyen lányok általában. Szóval elég fura egy keverék jellemre. Én eléggé megkedveltem, annak ellenére, hogy mégis csak olyan csaj, akivel nem lehet komolyra terverzni, hisz a pasija mellett csinálja ezeket a dolgokat és tuti más fiúkkal is nem csak velem.
2013. ápr. 12. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha neked nem kell a csaj én átveszem
2013. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Letiltási kapcsolat.
2013. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer nekem is alakult ez-az, egy hasonló, eléggé kettős személyiségű csajszival. Szerintem ne várj tőle túl sokat. Ha komolyan tervezel, akkor nem ő az akit keresel, mert sose fogod biztonságban érezni a kapcsolatotokat.

(ezek az én tapasztalataim, természetesen neked kell mérlegelni, mit teszel)

2013. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!