Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztem a volt barátom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztem a volt barátom, ha lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy a volt barátomnak tetszik valaki. Jóban vagyok,és az erre irányuló beszólások nem érdekelnek. Szóval. Nyilván egyik lány sem díjazná,ha a pasija beszélgetne meg nagynéha találkozna az exével. Négy hónapja nem vagyok vele,és már csak emberként szeretem,most is csak attól félek,hogy elvesztem,mint barátot,mert fontos nekem,ő az egyetlen,aki anyáékon kívűl megért engem,és nyilván nem akarja még egy kapcsolatát elszúrni,de a mi barátságunk nyilván más,tekintve,hogy van közös múltunk. Szóval szerintetek elveszthetem,ha nem rajta múlik? Lehetséges,hogy az új jelölt nem problémézna miattam?

2014. dec. 23. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ez 10/9 embert zavarna.
2014. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 To7ka ***** válasza:
Majdnem biztos, hogy zavarná az új barátnőt, attól függ, a srác hogy kezeli. Mit mond el rólad, hogy viszonyul hozzád. Nehezen de akár még működhet is.
2014. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Problémázna.
2014. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha a srác nagyon akarná? Leírtam neki a félelmeim,és azt mondta,semmi ilyenről nincs szó.
2014. dec. 23. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egyetlen dologtól függ, hogy mennyire lesz szerelmes a fiú az új csajba.

De mivel érint a téma, és van némi tapasztalatom ezen a téren, ha érdekel, írj privit...

2014. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

biztos nem szereted titkon? pasi vagyok, nekem is volt már ilyen lány: kapcsolatot nem akar, de egyszer nem látott buliban, és máris kérdezte, hogy fogok e oda járni, mwrt multkor nem látott.


tehát ez ilyen "több mint barátság de kevesebb mint szerelem "


de sajnos igen, elveszitheted

2014. dec. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem,leírtam,mi együtt voltunk,négy hónap után jöttem rá,hogy hiányzik-de csak mint ember,személy. Szóval találkoztunk,éppen megbeszéltünk egy nagy vitát,és azóta beszélünk.A tegnapi után rájöttem,hogy nem az fáj,hogy már más kell neki,mert én is összejöhettem volna már egy fiúval,csak kicsit hülye volt a fiú,na mindegy.Szóval nem.Nsgyon szeretem,és fontos nekem,mint ember.
2014. dec. 24. 09:46
 8/8 LePeDő ***** válasza:
Nekem a mostani barátom van így az exeivel, mint amilyet te is szeretnél és engem rettenetesen zavar. Amúgy lehet kedvelném a csajt, de emiatt olyan szinten utálom már, hogy azt kifejezni nem lehet. Mondjuk engem az nem zavarna ha néha beszélnének, de az viszont nagyon zavar, hogy a barátom amikor jön az üzenet a lánytól azonnal elgordítja a telefonját vagy arrébb rakja a fejem meg mondja, hogy oda ne nézzek, mert ez magánszféra és ha megkérdezem miért, akkor azt mondja, hogy csak semmiségekről beszélgetnek. Aki semmiségekről beszélget egy sima baráttal az nem így viselkedik a barátnőjével szemben. Ennyi.
2014. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!