Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tette ezt, talán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt, talán nem tud továbblépni rajtam, vagy ekkora bűntudata lenne? És megeshet hogy van hogy rám gondol az új barátnője mellett ha ezt tette?

Figyelt kérdés
A volt barátom, aki nyáron újra összeakart velem jönni ( nagyon elakarta érni, hogy újra járjunk, mindent megtett) kialakult köztünk egy szexkapcsolatszerű, kisebb érzelmekkel de tudtam hogy már kár lenne még jobban felmelegíteni a kapcsolatot, nem kezdtük újra. Közben ő talált egy barátnőt, meg is beszéltük, hogy végre úgy érzi hogy valaki tényleg szereti. Igazából csak örültem neki, megbeszéltük h a barátság megmarad, meg számíthatunk egymásra, beszélünk hetente akár többször, mert jó barátok is voltunk egyben. Majd a beszélgetés után már megcsalta velem az új barátnőjét. Ezek után én még egyszer megkerestem, hogy mi van vele, de nem válaszolt azóta sem. Ma meg észrevettem hogy kitörölt az ismerősei közül. Kérdés fent.
2014. dec. 22. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem voltál te se semmi kérdező, de mindegy.
2014. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!