Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy ertekelnetek? Tobbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy ertekelnetek? Tobbi lent. ?

Figyelt kérdés
ezt az evet? nos ara gondolok hogy jo vagy rossz evet zartok? pl en ebben az evben megjartam a pokol legmejebb bugyrat is. tonkre ment a kapcsolatom sulyos beteg lettem stb. de volt jo is.pl sok rendes embert ismertem meg itt a gyikon koztuk a legjobb baratomat aki mindig segitett nekem ezuton koszonom neki. kivanok mindenkinek boldog u jj evet! h o ppa bocs a h bakert! szar ez a telo! wy dd mmd pswyw

#baratrag
2014. dec. 24. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:

>szerelem: Elbaszta az egészet. :/


>egyéb: Sokat fejlődtem, változtam. :)

2014. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tönkre megy az életem, de azonkívül minden szuper volt:)
2014. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tudom hogy ez teged nem vigasztal, de nekem ez eleg jo ev volt. uj melohelyem lett, majdnem megtriplaztam a fizum a tavalyihoz kepest.
2014. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Túl jól sikerült. :D

Eddig önértékelési gondjaim voltak, most meg egoista lettem.

2014. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Totál ugyanolyan szar év volt, mint a tavalyi.
2014. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Engem beszivattak 2 melóhelyen, de msot végre találtam egy nagyon jó állást addig, amíg nem jön el a váltás.

Ezen kívül viszont marha sok vitám volt, hála amnukahelyeknek és egyéb odlgoknak - házfelújítás maitta hibák mindenkit felidegesítettek, kifogtu ka világ gyökerebb "festőjét" többek között, és kdierült ,hogy a ház, amit vettünk, sokkal több munkába fáj, mint hittük.

Viszotn úgy néz ki, jövőre szerencsére jobb lesz. ^^


Kellemes ünnepeket!

2014. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerelmi életem csak javult, szakítottam a régi pasimmal, aki semmibe vett, és összejöttem életem legjobb döntésével, akivel már össze is költöztünk :)


egyéb tekintetben... hát, az olyan semmilyen. egyetemre járok, de azon kívül, hogy nem bukom sorra a tárgyaim, semmi érdemlegeset nem értem el idén.

2014. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
orulok a pozitiv valaszoknak is legalabb egy kicsit remenykedhetunk mi is a kovetkezo evben. koszonom!
2014. dec. 24. 14:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Életem legpocsékabb évén vagyok túl.

Kezdődött azzal, hogy egy rohadt nagy ürességet éreztem magamban nem tudom mitől. Majd kórházba kerültem 1 hónapig. Lelkileg teljesen összetörve kikerülte onnan és több hónapig tartott mire túltettem magam rajta. Aztán jött valaki, aki azt hittem kihúz ebből az egészből de tévedtem. És most még év végére jött az, hogy kezdek eltávolodni a barátaimtól és ők is tőlem.

Egy jó dolog történt, mégpedig az, hogy teljesen megismertem saját magam, tudom ki vagyok és mit akarok. Sokkal határozottabb lettem és lett egy egészséges önbizalmam is.

22/f

2014. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:

nyomtam egy durva restartot és egyelőre küzdök, mint disznó a jégen :)

De alapvetően jónak ítélem meg az irányt, csak ki kell tartanom következetesen :)

Bizakodó vagyok és alapvetően boldog :)

2014. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!